Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
App2Perfect.com

[Zlecę] identyfikacje problemu z Apache oraz optymalizacje konfiguracji Apache

Polecane posty

Witam,

zlecę optymalizację Apache na serwerze dedykowanym na Debianie oraz znalezienie błędu w konfiguracji Apache, który powoduje powolne ładowanie się stron.

Błąd pojawił się prawdopodobnie po instalacji memcached (ktory to moduł aktualnie nie jest nigdzie uzywany), byc moze jakies ustawienie Apache'a takze zostalo zmodyfikowane. Ludzie z serwerowni są niekompetentni (instalowali nam 4h phpmyadmina, potem kazalismy im przestac i nassz programista zrobil to w 10minut)

Pewne adresy URL ładują się bardzo wolno za pierwszym razem - od 7 do 30sec, mimo ze zapytania do mysqla sa bardzo szybkie (zadno nie wpada w mysql-slow.log)

Wiemy ze to nie wina kodu aplikacji, poniewaz revertowalismy z systemu git zmiany pod adresem developerskim sprzed 10dni i problem z wolnym wczytywaniem wystepuje nadal, zauwazony jest od dnia dzisiejszego a wczoraj w godzinach popołudniowych serwownia doinstalowywała nam na nasze zyczenie moduł memcached

Płacimy 30-50zł za godzinę tylko po zidentyfikowaniu i naprawieniu błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tym zająć jutro z samego rana, bo dzisiaj już mam trochę zaplanowane.
Koszt: 100zł netto za godzinę, płatne oczywiście dopiero po wykonaniu zlecenia i rozwiązaniu lub zidentyfikowaniu problemu.

W razie czego zapraszam do kontaktu: (Tak wiem, że cena poza budżetem, ale w kwestii administracji trzeba brać pod uwagę, że czasami lepiej zapłacić komuś 100zł za godzinę niż innemu 100zł za dwie godziny) :)
tel: 723-176-427
e-mail: m.adach@vipower.pl

Edytowano przez malu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Płacimy 30-50zł za godzinę tylko po zidentyfikowaniu i naprawieniu błędu

 

Jeżeli tyle samo miała płacona serwerownia za świadczenie usług, to nie dziwi ich profesjonalizm.

W przypadku gdyby stawka miała się zwiększyć to zapraszam do kontaktu: a@netfs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi w zakresie administracji serwerem świadczone przez użytkownika @malu.

Pomoc z nietypowym problemem z winy nietypowego skryptu otrzymałem bardzo szybko, nie było sztucznego naciągania na dodatkowe godziny w zleceniu. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do kontaktu pod adresem: creating.www@gmail.com. Kwota 50zł/h jest do zaakceptowania. Nie wystawię faktury, jestem freelancerem.

 

Płatne oczywiście jak się wszystko uda, w przeciwnym wypadku mówię co zauważyłem i sprawdziłem i zostawiam wszystko w stanie zastanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×