Skocz do zawartości
patryk90

jaki hosting pod magento 2.0

Polecane posty

Witam,

szukam dostawcy hostingu pod magento w wersji 2.0

wszystkie wymagania są spisane tutaj:

 

http://devdocs.magento.com/guides/v2.0/install-gde/system-requirements.html

 

netdc.pl wydaje się mieć odpowiednie parametry, ale mają chyba zbyt starego apache'a i niestety magento się instaluje, ale nie wyświetla grafiki.

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam dostawcy hostingu pod magento w wersji 2.0

wszystkie wymagania są spisane tutaj:

 

http://devdocs.magento.com/guides/v2.0/install-gde/system-requirements.html

 

netdc.pl wydaje się mieć odpowiednie parametry, ale mają chyba zbyt starego apache'a i niestety magento się instaluje, ale nie wyświetla grafiki.

 

 

 

 

 

 

Wszystkie usługi hostingowe z naszej oferty są w pełni kompatybilne z podaną platformą.

Jeśli notują Państwo jakiekolwiek utrudnienia- prosimy o kontakt z naszym BOK.

 

Pozdrawiamy,

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam,

szukam dostawcy hostingu pod magento w wersji 2.0

wszystkie wymagania są spisane tutaj:

 

http://devdocs.magento.com/guides/v2.0/install-gde/system-requirements.html

 

netdc.pl wydaje się mieć odpowiednie parametry, ale mają chyba zbyt starego apache'a i niestety magento się instaluje, ale nie wyświetla grafiki.

 

 

 

 

 

 

Jesli dzieje sie to na podstronie produktu tj nie widac obrazkow a bezposrednie odniesienie wywala blad 500 to przejdz do folderu /media/ i wywal na chwile htaccess :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli dzieje sie to na podstronie produktu tj nie widac obrazkow a bezposrednie odniesienie wywala blad 500 to przejdz do folderu /media/ i wywal na chwile htaccess :)

 

 

No nie do końca tak. Pisałem w tej sprawie też do netdc i poprawili błąd. Podobno chodziło o uprawnienia do plików i katalogów. Z tym, że teraz magento wywala mi błąd:

 

Your web server is set up incorrectly and allows unauthorized access to sensitive files. Please contact your hosting provider.

 

Dodatkowo nie działają wszystkie linki i ogólnie cały panel admina jest strasznie zamulony. Pisałem w tej sprawie do nich. Zobaczymy czy tym razem również coś poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod taki skrypt jak magento, VPS zalecane jako minimum :)

 

 

hmmm... możliwe, ale cała masa sklepów stoi na zwykłych hostingach i całkiem nieźle sobie radzi. Do tego warto zwrócić uwagę na to, że wersja 2.0 przyśpieszyła o około 20%, więc nie powinno być źle.

Edytowano przez patryk90 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

hmmm... możliwe, ale cała masa sklepów stoi na zwykłych hostingach i całkiem nieźle sobie radzi. Do tego warto zwrócić uwagę na to, że wersja 2.0 przyśpieszyła o około 20%, więc nie powinno być źle.

 

Przyspieszyła czy nie ale patrząc na błędy jakie zgłaszasz widać że nie ogarniasz błahych problemów. Jak znam życie to każdy problem oparty na braku wiedzy będzie powodował opinię że to hosting jest zły. Magneto do lekkich skryptów nie należy i to jest prawda ale tylko i wyłącznie ktoś kto siedzi w temacie jest wstanie ogarnąć go na tyle by na współdzielonym nie sprawiał problemów. Niestety chyba nie należysz do grona takich osób. Nie gniewaj się ale taka prawda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przyspieszyła czy nie ale patrząc na błędy jakie zgłaszasz widać że nie ogarniasz błahych problemów. Jak znam życie to każdy problem oparty na braku wiedzy będzie powodował opinię że to hosting jest zły. Magneto do lekkich skryptów nie należy i to jest prawda ale tylko i wyłącznie ktoś kto siedzi w temacie jest wstanie ogarnąć go na tyle by na współdzielonym nie sprawiał problemów. Niestety chyba nie należysz do grona takich osób. Nie gniewaj się ale taka prawda.

 

 

Nie gniewam się, bo piszesz całą prawdę ;) mimo wszystko postanowiłem, że będzie to magento 2.0 i że zrobię to sam nie ważne ile czasu mi to zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gniewam się, bo piszesz całą prawdę ;) mimo wszystko postanowiłem, że będzie to magento 2.0 i że zrobię to sam nie ważne ile czasu mi to zajmie.

 

To chociaż kup bombonierkę i wyślij do NetDC bo jak znam życie to oni zrobią to za ciebie ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To chociaż kup bombonierkę i wyślij do NetDC bo jak znam życie to oni zrobią to za ciebie ;)

 

 

 

hehe, zobaczymy czy się postarają :) choć jak do tej pory to i tak podziwiam ich cierpliwość do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Odkopię trochę temat. I jak z tą instalacją? Co było przyczyną tego że nie wczytywało stylów CSS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×