Skocz do zawartości
queady

Dodawanie domeny do vps problem

Polecane posty

Witam otóż zakupiłem sobie domene oraz vps obydwie usługi mam na mintshost i nie bardzo wiem jak przypisać tą domene do vps.

http://scr.hu/8yoz/0w95uWszystko ustawiłem i nie przekierowuje mnie po wpisaniu dominopedia.pl na stronę oraz do ts3! proszę o szbyką pomoc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam otóż zakupiłem sobie domene oraz vps obydwie usługi mam na mintshost i nie bardzo wiem jak przypisać tą domene do vps.

http://scr.hu/8yoz/0w95uWszystko ustawiłem i nie przekierowuje mnie po wpisaniu dominopedia.pl na stronę oraz do ts3! proszę o szbyką pomoc

 

 

 

Przy ts-ie lepiej zostaw ich dns-y i skorzystaj z cloudflare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz do supportu MH. W panelu MH nie dziala przekierowanie na ip. Dostaniesz dostep do panelu BH gdzie w ich panelu przekierujesz swoja domene na ip rekord A. W panelu MH wpiszesz dnsy ns3.biznes-host.pl i ns4.biznes-host.pl. Tworzysz sterfe w panelu BH i robisz przekierowanie na ip rekord A. Pozniej przypisujesz na vpsie domene do ip itd

Edytowano przez oliver84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze przekierowanie domeny działa prawidłowo, zarówno ts jak i strona działa otwiera się. Być może po prostu dnsy musiały się otwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Na przyszłość: zmiany w dnsach mogą zająć od 1h do 30h także cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zamiast bezczynnie czekać, można odpytać bezpośrednio autorytatywne serwery i sprawdzić, czy to kwestia cache czy problem z konfiguracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×