Skocz do zawartości
TheArt

Problem z wysyłaniem poczty z domeny firmowej

Polecane posty

Adres email masz w profilu ale spokojnie jak skorzystasz z tej oferty będzie ona idealna: http://sixwishlist.com/hosting/ Zwróć uwagę tylko na ilość powierzchni i ilość skrzynek podczas zamówienia. Okres rozliczeniowy co 24 miesiące.

 

Ciekawa oferta, ktoś mi nawet Was już polecał, ale 1 funt na dwa lata to przecież prawie darmo więc czym to się bedzie różnić od hostingera.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem żeby zwrócić uwagę na ilość skrzynek mail. W kwocie która podałeś jest dostępna tylko jedna. Odnośnie pytania czym to się różni ciężko jest odpowiedzieć w sposób by nikogo nie urazić. Ale dla przykładu porównując np samochody lepiej mieć mercedesa jak kia . Nie namawiam to tylko propozycja a na dodatek jak najbardziej do odrzucenia. Osobiście jestem bardzo daleki od wciskania usług na siłę a tym bardziej robienia sztucznych niczym nie popartych promocji w formie szeptanej. Tyle z mojej strony. Miłego dnia ;)

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie cumplu nie mówie że coś wciskasz, obecnie nie potrzebuje dla tej danej domeny więcej niż 1 maila oby była opcja catch all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest taka opcja, a dokładnie w panelu polega to na ustawieniu przesłania poczty dla adresów które nie istnieją w określone miejsce docelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na kiepską obsługę klienta w Sixwishlist proszę o oferty innych histingów.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości udostępnię zapis rozmów by rozwiać wątpliwości. Rozmowa dotyczyła usługi za 1 funta na dwa lata co w przeliczeniu odpowiada kwocie około 6zł. Wydaje mi się że problem leży zupełnie gdzie indzie. Niestety nie mam czasu na pisanie PW przez 40 minut by na koniec usłyszeć o okresie testowym. Dziękuje i życzę miłego wieczoru ,który osobiście mam zamiar poświęcić dla rodziny.

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google Apps. Jedno konto kosztuje ~20zł. Możesz mieć kilka domen i catch-all na wszystkich. Masz 30 dni, żeby przetestować.

 

Dokładnie, mogę nawet zaproponować pomoc bezpośrednią z rozwiązaniem od Google Apps for Work.

 

Konsola administracyjna z bezpiecznym przechowywaniem plików w chmurze, pakiet aplikacji, 30gb dysku na skrzynkę.

 

Napisz na mateusz@flyonthecloud.com z zapytaniem lub zostaw kontakt do siebie i zadzwonimy, wytłumaczymy, pomożemy, ogólnie porozmawiamy. ;) Nic nie tracisz, a może akurat przekonasz się do tego rozwiązania.

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google'a na terenie Polski

 

http://www.flyonthecloud.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×