Skocz do zawartości
Lan Hikari

VPS pod DA z nginx, dużo wordpressów

Polecane posty

Witam serdecznie,

Część jeszcze może mnie pamiętać, także pozdrowienia po sporej przerwie.

 

Co do tematu, obecnie mam VPS'a firmy, której nazwy podawał nie będę. Prowadzę na nim hosting dla siebie i swoich klientów. Często jednak pojawiają się problemy, na miarę openvz i oversellingu oczywiście. Jestem w stanie pozostać przy openvz, jeśli na matce nie będzie gier czy ts'ów.

 

Zastanawiam się nad webh, vihost, vipower (nie pamiętam już różnicy między tymi dwiema markami, chętnie poznam). Mogą być również jakieś cloudy, choć czy zda to egzamin pod hosting www?

 

Wymagania:

min 1gb ram, optymalnie ze 2 i sensowny swap

procesora 2 sensowne rdzenie

stabilność, bym nie musiał się martwić przeciążeniem łącza maszyny czy ddosami na inne vpsy

min 30gb dysku

kwota - powiedzmy do 80/msc

support, który odpowiada prędzej niż dobę po zgłoszeniu :)

directadmina licencję mam własną, więc nie potrzebuję

 

Jestem otwarty na propozycje, z góry dzięki.

 

Edytowano przez Lan Hikari (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się nad webh, vihost, vipower (nie pamiętam już różnicy między tymi dwiema markami, chętnie poznam).

Co powiesz na ofertę VPS2 z: https://vipower.pl/Serwery-VPS-OpenVZ-SSD

VPS2, tylko że 30GB powierzchni na SSD w cenie 40zł netto?

Jeżeli taka oferta Ci odpowiada to po prostu złóż zamówienie i w dodatkowych informacjach wrzuć link do tego tematu. :)

Co do różnicy pomiędzy markami, w ostatnim czasie znacznie się ona zatarła. Zarówno oferta vipower.pl jak i vihost.pl stoi w tej samej serwerowni na tej samej infrastrukturze.

Od dłuższego czasu planujemy już jak oddzielić te dwie marki, aby tak jak kiedyś znacząco się różniły ofertami i były skierowane do innych grup klientów. Prawdopodobnie efekt będzie widoczny dopiero po nowym roku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transferu rzekłbym "tyle co dają wszyscy". Obecne zużycie miesięcznie nie dochodzi do stu giga. Bardziej zależałoby mi na prędkości łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transferu rzekłbym "tyle co dają wszyscy". Obecne zużycie miesięcznie nie dochodzi do stu giga. Bardziej zależałoby mi na prędkości łącza.

U nas na ViPower.pl do każdego serwera matki podpinamy 1Gbps, co przy limicie 100Mbps na serwer VPS praktycznie gwarantuje tą przepustowość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą "Innowacyjny VPS z DirectAdmin":

Pakiet "DIRECTADMIN I" winien idealnie wpisać się w Państwa potrzeby gwarantując natychmiastową oraz stabilną pracę zlokalizowanych projektów. Zachęcamy także do skorzystania z 14 dniowego okresu testowego celem przeprowadzenia samodzielnej weryfikacji oferowanych rozwiązań oraz nawiązania pierwszego kontaktu z naszym BOK.

 

Zapraszamy,

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×