Skocz do zawartości
Arcaro

Pobieranie .exe z hostingu www -"Pobieranie nie powiodło się"

Polecane posty

Witam.

Na hostingu www w Mintshost mam instalkę .exe ~300 mb.

Podczas pobierania co trzeciej osobie pisze: "Pobieranie nie powiodło się".

I na pewno nie jest to wina łącza, testowałem też różne przeglądarki, to samo.

Myslę, że jest to spowodowane stratami lącza u nich.

Jak myślicie da się coś z tym zrobić, czy zwyczajnie zmienić hosting na porządny?

Polecacie jakiś hosting, w miarę tani, ponieważ potrzebuje tylko do pobrania instalki.

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hostingu dzielonym restarty serwera www są czymś normalnym, czasem mogą zachodzić nawet co kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to spowodowane stratami łącza u nich tylko nie wybraniem odpowiedniej usługi pod wymagania lub nie dostosowanie usługi pod wymagania. Po prostu nie wierzę że to jest z ich winy jak również nie wierzę że zezwalają na pobieranie plików o wielkości 300mb X wielokrotność użytkowników bez ograniczenia takiego procesu. Przenieś plik na jakąś chmurę i po kłopocie ,nie tyle dla ciebie a dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to spowodowane stratami łącza u nich tylko nie wybraniem odpowiedniej usługi pod wymagania lub nie dostosowanie usługi pod wymagania. Po prostu nie wierzę że to jest z ich winy jak również nie wierzę że zezwalają na pobieranie plików o wielkości 300mb X wielokrotność użytkowników bez ograniczenia takiego procesu. Przenieś plik na jakąś chmurę i po kłopocie ,nie tyle dla ciebie a dla nich ;)

Pod "wielokrotność użytkowników" podstaw 5 na cały dzień, czy to na prawdę dużo ?

Nigdzie nie znalazłem aby byl jakiś "limit", a przynajmniej nie ma u nich na stronie.

Na wielu hostingach można pobierać takie pliki, przykładem może być najprostszy xaa.pl gdzie na to pozwala :)

A pisałeś w tej sprawie do supportu? Patrzyłeś co mówią logi?

 

Wiele razy pisałem o hostingu www, iż są niedostępności, kilka razy dziennie itp., nic to nie dało.

W logach nic nie ma, dotyczącego pobierania.

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości co to za gra? bo może cos tam by wykombinował jak tylko x 5

 

 

Instalka do gry Counter Strike, nie przewiduje większego ruchu, ponieważ ciężko jest się wybić itp.

Więc myślę że dziennie, maksymalnie może być do ~10 pobrań/dzień jak na razie.

Oczywiście, gdy projekt się bardziej "rozwinie" jestem gotów dopłacić większą sumę(zakupić vps/dedyka), ale czy sens wydawać "worki rubli" na hosting gdzie będzie praktycznie tylko 1 plik :)

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyślij dzieciaku link do instalki na priv to Ci wrzucę ją na swój serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyślij dzieciaku link do instalki na priv to Ci wrzucę ją na swój serwer :)

 

Za same nastawienie do "klientów" nie brałbym od ciebie usług :)

Wyjaśnij mi czemu piszesz "dzieciaku" do mnie, skoro nawet się nie znamy?

Edytowano przez Arcaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale czy sens wydawać "worki rubli" na hosting gdzie będzie praktycznie tylko 1 plik :)

 

Jest sens bo ktoś te ruble gdzieś tam musi wydawać ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hostingu dzielonym restarty serwera www są czymś normalnym, czasem mogą zachodzić nawet co kilka minut.

 

Trochę offtop, ale dlatego właśnie używam się serwera www, a nie np. Apache :) Ja "restartuję" (reloaduję) na 130 maszynach nginx'a jeżeli zaszła taka potrzeba w cron'ie co minutę. Dziennie wychodzi nawet do 200 restartów na każdym serwerze, bo dochodzą nowe regułki do blokowania ataków. Tylko kilka serwerów podaje html'a i json'a, a reszta pliki. Nginx przerzuca 200T+ dziennie w sumie i nic nie zrywa nikomu :)

 

Do tematu: u mnie też możemy położyć plik, 3G dziennie to nie problem. Do tego pamiętaj, że w tiktalik masz za 8zł/mies serwer, w Aruba za ~4zł/mies. Wtedy jesteś u siebie i nikt Ci nic nie może zabraniać.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Za same nastawienie do "klientów" nie brałbym od ciebie usług :)

Wyjaśnij mi czemu piszesz "dzieciaku" do mnie, skoro nawet się nie znamy?

 

nie mów mi że ktoś poważny zajmuje się jakimiś projektami do CSa :D twoi klienci to gimby a pisząc taki post że nie masz gdzie wrzucić swojej instalki, to nie daję Ci więcej jak 16lat. wystarczy trochę google i nawet za darmo możesz znaleźć jakiś serwer ftp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

nie mów mi że ktoś poważny zajmuje się jakimiś projektami do CSa :D twoi klienci to gimby a pisząc taki post że nie masz gdzie wrzucić swojej instalki, to nie daję Ci więcej jak 16lat. wystarczy trochę google i nawet za darmo możesz znaleźć jakiś serwer ftp :)

Nikt powaznny? Przyklad serwisu cssetti.pl bardzo niepoważny serwis.

Poza tym nie pisalem ze nie mam gdzie wrzucic, tylko opisalem problem jaki mialem w mh.

Czyli jak ktos napisze post w ktorym opisze swoj problem z hostingiem jest niepowazny?

Czyli podsumowując, kazdy kto ma jakies serwery gier jest dla ciebie 16-latkiem?

Fajnie masz dzieciaczku :)

 

Temat mozna zamknac, dogadalem sie z hostingiem SiX, jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×