Skocz do zawartości
Mazyl

Homecloud i directadmin

Polecane posty

Witajcie!

proste pytanie mam. Czy na homecloud jak posiadam serwer dedykowany jestem w stanie otrzymać od nich licencje directadmin ?

 

zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
bo jest taki fajny.....

 

to osobista wycieczka czy możesz przytoczyć jakieś oficjalne stanowisko firmy ?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scentralizowana instalacja skryptów w postaci paneli zarządzania usługą jest ukierunkowana na rozwiązania od Odin - czyli Plesk. Firmy hostingowe o tak dużym środowisku nie bawią się tanimi rozwiązaniami zwłaszcza gdy klientami docelowymi jest grupa biznesowa. To się nazwa dobry wizerunek firmy. Kaktus mi wyrośnie jak home.pl wesprze oficjalnie DA na swoich usługach i będzie go tym samym oferował łącznie z licencją. Dlatego napisałem że home.pl omija szerokim łukiem DA. Może masz jakieś inne informacje w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo home.pl z brakiem normalnego crona czy obsługi htaccess to jest właśnie creme de la creme hostingu :P... DA uzywają znacznie wieksze firmy jak np. OVH i nie jest żadnym problemem automatyczna instalacja tego panelu wymagająca podania przez usera tylko numeru licencji... ale oczywiście, łatwiej kupić pleskową taniochę w złotym papierku

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, bo home.pl z brakiem normalnego crona czy obsługi htaccess to jest właśnie creme de la creme hostingu :P... DA uzywają znacznie wieksze firmy jak np. OVH i nie jest żadnym problemem automatyczna instalacja tego panelu wymagająca podania przez usera tylko numeru licencji... ale oczywiście, łatwiej kupić pleskową taniochę w złotym papierku

 

provisioning DA nawet z licencją (OVH to akurat olało) na bare metal to żaden problem, po prostu całe homecloud.pl używa softu od odin/plesk w tym ich cudowny "cloud" :P

Pewnie handlowiec odin/plesk posolił komu trzeba to przeszła decyzja przez zarząd.

 

Jak się ma know-how to się zrobi wszystko. Przy sprzedaży usług bare-metal niezarządzanych Twoje argumenty nie powinny mieć teoretycznie żadnego znaczenia. (No może poza klientami, którzy wymagają mimo iż nie powinni)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

w homecloud nie oferujemy panelu DA, co oczywiście nie oznacza, że nie umozliwiamy jego instalacji - jeżeli ktoś posiada wykupioną licencję, może go bez problemów dodać za pomocą ssh.

 

no tak, bo home.pl z brakiem normalnego crona czy obsługi htaccess to jest właśnie creme de la creme hostingu - cron i htaccess jest normalnie obsługiwany na naszych hostingach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×