Skocz do zawartości
Aza

TylkoKino.pl - Zrzeszamy fanów dobrego filmu!

Polecane posty

Ev1iwpwOLU.png


To serwis, a w zasadzie katalog Filmów, Seriali, oraz Aktorów online.
Serwis wzorowany na mechanice filmweb'u, z kilkoma udoskonaleniami.
- Posiadamy zbiór filmów i seriali online, wraz z podstawowymi informacjami typu: Gatunek, Budżet, Zysk, Aktorzy, Recenzje, Premiera, możliwość oglądania Trailerów/Filmów/Seriali online itp.
- Posiadamy zbiór aktorów, wraz z podstawowymi informacjami: Ilość i filmy w których zagrali, data i miejsce urodzenia, biografie itp.
- Posiadamy zbiór aktualności, czyli informacji z zakresu kina.

Aktualnie posiadamy w bazie danych ok. 73500 filmów, ok. 48300 aktorów, ok. 14200 recenzji.
Codziennie powiększamy się w błyskawicznym tempie.

Aby utrzymać wszystko w porządku rekrutujemy moderatorów serwisu tutaj:

http://www.tylkokino.pl/rekrutacja

Umożliwiamy również prowadzenie swojego własnego bloga, tutaj:

http://www.tylkokino.pl/otworz-bloga

Dołącz do nas już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pozdrowienia dla Dakanna jeżeli to jest to samo "tylkokino" o którym myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zamula ta wasza strona working... working... working... working... kiepsko

Przez strasznie duży przyrost filmów, strona potrafi indeksować dziennie po ok. 70 tyś nowych filmów i seriali, niestety stabilizacja zajmie kilka dni. Na razie staramy się rozłożyć napięcie na osobne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... niestety stabilizacja zajmie kilka dni. Na razie staramy się rozłożyć napięcie na osobne serwery.

 

po co trzymacie stronę za cloudflare :) , to czysta ciekawość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

 

po co trzymacie stronę za cloudflare :) , to czysta ciekawość

Będą mieli +/- 3 dni więcej czasu jak się nimi bagiety zainteresują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt sam w sobie mi się podoba, natomiast nie jestem jakimś kinomaniakiem, więc stałych wizyt ode mnie to raczej nie będzie. Znam za to takie osoby, które żyją zwiastunami filmu itd., potrafią oglądać godzinami.

 

Powodzenia :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich stron jak ta jest sporo więc nie skupię się na zawartości (która jak to mówisz powieksza się..) a na wyglądzie.

 

Typografia - masakra - kto Wam tą stronę robił? Mam nadzieję że nie zapłaciliście dużo za nią bo wyglada jakby ktoś w PAINCIE robił.

Tytuły filmów ten sam kolor czcionki co opis przez co wszystko jest mdłe.. Boxy mają straszny wygląd.

 

Nie wiem czy jest sens robić serwis tego pokroju skoro jak kinomaniaki i inne tego typu serwisy po osiągnięciu swojej świetności zostawały zamykane a właściciele straszeni policją..

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest tak źle, trochę kolorystyka mogłaby być jaśniejsza, oraz ten komunikat- strasznie wali po oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon free z internetu? Domena "wzięta" na fali umiarkowanej popularności "Tylko Kino" z YouTube? Kolejna kalka "żyjąca" z reklam lub smsów. Może i w pomyśle coś jest... ale nie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×