Skocz do zawartości
robson345

Program do zarządzania monitorami

Polecane posty

Szukam dobrego programu do zarządzania minimum dwoma monitorami. Najważniejsze aby program potrafił zapisać pozycję i rozmiar okna na danym monitorze. Nie wiem czy znajdzie się taki który nie pozwoli na nie ściąganie aplikacji/programu działającego w trybie pełnoekranowym po przejściu na drugi monitor. Puki co obecne, które miałem albo nie radzą sobie z obsługą wszystkich programów albo nie zapamiętują pozycji i rozmiaru. Oczywiście jak najbardziej mogą to być płatne programy, byle by ich cena nie zabijała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pracuje z 3 ekranami bez dodatkowego oprogramowania i mi wszystko działa, fakt niewszystkie programy zapisują pozycji ale mi to nie przeszkadza. Z ciekawości spytam do czego to ma być pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Windows radzi sobie bez problemu i też wszytko działa. Ale poza tym że wszystko się wyświetla to potrzebne jest aby na drugim monitorze wyświetlały się określone programy, czyli odpalam program i on od razu wyświetla się w określonej pozycji i wielkości, bez zabawy w ręczne przenoszenie. Najważniejsze jest aby to co się dzieje na głównym monitorze nie miało wpływu na to drugi monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi programami gorzej niż z dziewicami.

 

Wybór padł na DisplayFusion, jedyny który potrafi utrzymać okna wszystkich programów na właściwym monitorze, oraz da się ręcznie ustawić wielkość okna. MultiMoon to pamięta jeszcze czasy XP-eka i nie radzi sobie na 10 :)

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opisane przez ciebie funkcje zapewnia multimoon. Co do czasów xp to jeżeli przeszkadza ci stary wygląd paska kup wersję premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opisane przez ciebie funkcje zapewnia multimoon. Co do czasów xp to jeżeli przeszkadza ci stary wygląd paska kup wersję premium.

 

Po co mam kupować wersję premium jak ten program nie działa poprawnie pod 10? To jest nie potrafi zarządzać oknami niektórych programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×