Skocz do zawartości
Vertisan

Tani VPS dla początkującego użytkownika

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję taniego serwera VPS dla początkującego użytkownika (na start do zabawy, głównie pod PHP - Symfony2), najlepiej coś w okolicach 10-15zł/msc (mile widziana też opcja płatności na 6msc)

 

 

P.S. Z góry odrzucam oferty typu "Mam dedyka, mogę ci udostępnić, dogadamy się" (raz się już przejechałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Nie bierz mintsa, będziesz żałować... Tylko MicroVPS - najlepszy stosunek wydajności i supportu do ceny

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zwiększył budżet to poleciłbym Biznes-Host.pl - Jestem bardzo zadowolony z tej firmy (a mam sporo tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zwiększył budżet to poleciłbym Biznes-Host.pl - Jestem bardzo zadowolony z tej firmy (a mam sporo tego)

 

Zawsze może napisać do mnie ;-)

Zapraszam do kontaktu, przy płatności za 6 miesięcy myślę że dobierzemy jakieś optymalne rozwiązanie.

 

W przypadku zainteresowania czy pytan prosze o kontakt na adres marek@biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam 3 vpsy w mh - 2 najtańsze , 2 dedyki i też ogólnie wszystko jest ok. Co do dedyków zero zastrzeżeń. Z vps'ami też jest dobrze. Z dwa razy trafiła się 15 minutowa awaria w ciągu 2 lat poza tym wszystko działa jak ma. Dziwią mnie opinie co niektórych osób. Chyba że ja dobrze trafiłem. Za mh przemawiają niskie koszta + dobre stawki sms.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć że opłacasz trzy serwery dedykowane + VPS-y sms-em? Skoro jesteśmy przy tanich firmach:

 

firmy z polski:

 

mintshost.pl = 18 zł miesięcznie

microvps.pl = 12.30 zł miesięcznie

 

firmy zagraniczne:

 

arubacloud.pl = 4.60 zł miesięcznie

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "ja mam dedyka ;)" i mogę Ci VPSa KVM za 9.99 netto sprzedać. Bez oversellingu, CPU 2,2GHz, 1GB RAM, 20GB HDD (raid10), 500GB transferu, tylko panel brzydki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedzieć że opłacasz trzy serwery dedykowane + VPS-y sms-em? Skoro jesteśmy przy tanich firmach:

:)

 

Bez jaj. Tego nie powiedziałem. Głównie chodzi o mieszanie mh z błotem. Jest to oferta budżetowa i mam tego pełną świadomość jednak czasami ludzie piszący tutaj opinie na temat tej firmy przeginają.

 

Co do ceny jak ktoś pokombinuje z wpln'ami to wyjdzie go mniej niż 9 pln.

Edytowano przez Qedro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z najtańszego VPSa z MH i sprawuje się OK.

Podpis rękami i nogami. Z MH jestem od prawie 3 lat, nie znam lepszej firmy (oczywiście oprócz BH, ale MH jest takim tańszym rozwiązaniem z jakością BH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×