Skocz do zawartości
karateka

Szukam hostingu pod kilka stron www

Polecane posty

Cześć Wam! :)

Szukam od kilku dni informacji w necie ale ciężko jest mi to samemu ogarnąć.

Potrzebuje dobrego i taniego hostingu na którym będę miał 3-4 strony www. Pierwsza będzie z domeną typu mojenazwisko.pl lub inną końcówką. i z tej strony będzie przekierowanie po kliknięciu na 2 kolejne strony o innej tematyce. Strony chce zrobić samemu więc kreator www będzie mile widziany ale mogę też powalczyć z szablonami ( mam nadzieję, że dam radę)

Najważniejsze pytanie dla mnie to jaką firmę hostingową wybrać? ruch na stronach może być całkiem spory i będę wrzucać dosyć dużo zdjęć lub mniej ale w dobrej jakości więc pojemność spora też się przyda.
Możecie coś polecić albo podpowiedzieć gdzie szukać lub na co zwrócić uwagę bo w necie jest za dużo informacji i się gubię w tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zastanawiam się teraz pomiędzy Panhost, hoste.pl, wordkom i ewentualnie netdc.
U niektórych usługodawców widzę taka opcję jak automatyczny instalator np wordpress czy joomla. Czy na wszystkich z tych hostingów postawię dowolną stronę ? czy będę musiał to wszystko instalować manualnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie obserwuję już tego tematu ale na koniec bym chciał wiedzieć co kieruje ciebie w taki a nie inny wybór. Co do instalatora skryptów ma go 99,99% usługodawców na świecie. Niektórzy mają dodatkowo bardziej skomplikowane narzędzia do obsługi,zabezpieczenia i wsparcia tego konkretnego skryptu z poziomu panelu użytkownika. Między innymi np zarządzanie wieloma stronami opartymi o wordpress z jednego miejsca bez potrzeby logowania czy zmiana uprawnień do plików w chwili kiedy nie masz potrzeby umieszczania czegokolwiek nowego. To tylko przykłady. Ale życzę powodzenia w wyborze usługodawcy.

 

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecna głównym powodem jest koszt hostingu i cena odnowienia domeny. Kreator strony jest miłym dodatkiem ponieważ będzie mi dużo łatwiej postawić coś na początek. Nie znam się na czasie otwierania strony itd, co brać po uwagę dlatego cena jest wyznacznikiem. Natomiast to co znalazłem samemu jak nazwa.pl czy ovh itp zjadały mnie finansowo kiedyś a nie wykorzystywałem prawie w ogóle tego co oferowali. Jeżeli jestem w błędzie lub nie dostrzegam jakiś istotnych różnic w usługach możecie śmiało podpowiedzieć

Pozdrawiam, Przemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×