Skocz do zawartości
borsuk74@

[vps] Za Free

Polecane posty

:)

Witam,

aktualnie uczę się administracji, mam postawiony lokalnie serwer.

Jednak wg. mnie taka nauka "na sucho" nie ma wiekszego sensu.

 

Kupilbym serwer dedi, ale nie mam na to środków, podobnie na vpsa (za granicą są tanie ale nie mam jak wykonac wplaty, a przelewy miedzynarodowe drogie jak cholera)

 

Moze jakis filantrop, człowiek który się "dorobił" postawiłby mi jakiegoś cienkiego vps'a?

(bo reseller nie ma sensu, nie ma nic wpolnego z administracja) Doslownie kilkadziesiat mg quoty, niewiele transferu, niewiele zasobow.

 

(moze ktos ma serwer dedykowany uzywqany w niewielu procentach).

 

Jak się mogę odwdzięczyć? - Mogę zająć się pomocą techniczną, mogę wykonać jakąś grafikę, design:P

dziękuję i pozdrawiam, na wszelkie pytania odpowiem z dziką przyjemnością:)

 

 

//ps,

gimnazjalistą nie jestem, jestem pełnoletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeśli nie potrzebujesz tego do stawiania witryn (mała quota, mały transfer), to dlaczego nie postawisz serwera u siebie (choćby na dynamicznym DNS) i nie pobawisz się w ten sposób?

 

Po drugie, jak masz lokalnie to możesz uczyć się administracji w sieci (spore pole do popisu). Raczej nie licz na to, że ktoś postawi na swojej maszynie takie konto... zawsze to pewne naruszenie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w lanie, wiec chyba nie da rady postawic tego na publicznym ip:)

No nic, dzieki, musiałem sprubować:)

chodzilo mi o to, że jeżeli ktoś tak czy siak płaci za serwer, a korzysta z ~30% zasobów to mógłby dobrodusznie odstapic ciutkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, vServer net1-50 smart /// 4,90 Euro im Monat

tyle, ze koszt samej oplaty bylby wiekszy niz oplata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie w tym problem ze nie mam karty kredytowej. A temat przegladałem, chćby dla opinii o netdirekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie w tym problem ze nie mam karty kredytowej. A temat przegladałem, chćby dla opinii o netdirekt

Nie musisz mieć odrazu kredytowej.

Karta z Inteligo tudzież mKarta mBanku wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainteresowalem sie exportal'em, jako posrednikiem ale niestety nie maja w ofercie wszystkich (czyt. slabszych) VPS netdirekt'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile w ogóle da się kupić prosto z netirekt to zwyczajnie nie opłaca się brać u pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to niby dlaczego?

Ponieważ pośrednik, jak sama nazwa zawodu wskazuje, musi coś na tej transakcji zarobić. :)

Dlatego też nie ma sensu korzystać z jego usług skoro można je otrzymać u źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się nie zgodzę, wolę korzystać z usług pośrednika netdirekt.de, frmy exportal.pl. Zalet jest kilka, najważniejsze to FVAT PL, oraz pomoc techniczna w języku polskim via GG. Za cenę taką samą jak w netdirekt i nie musze robić jakiś przelewów zagranicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, niedokladnie taka sama cena, exportal musi cos zarabiac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką samą cenę? Czytałeś cennik? Od exportalu za cholerę bym nie kupił, a co do supportu, to niemiecki jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki
Za taką samą cenę? Czytałeś cennik? Od exportalu za cholerę bym nie kupił, a co do supportu, to niemiecki jest bardzo dobry.

 

na exportal ceny sa wyzsze po przeliczeniu moze o 10 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie serwercast.com nabyl nowego dedyla wlasnie w netdirekt poprzez posrednika www.h4e.pl Oni oficjalnie nie pisza na swojej witrynie ze sa posrednikami ale prosze zagadac do admina (Lukasza) i wszystko jasne. Naprawde warto i nie zdzieraja takiej marzy jak exportal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie serwercast.com nabyl nowego dedyla wlasnie w netdirekt poprzez posrednika www.h4e.pl Oni oficjalnie nie pisza na swojej witrynie ze sa posrednikami ale prosze zagadac do admina (Lukasza) i wszystko jasne. Naprawde warto i nie zdzieraja takiej marzy jak exportal :)

ROOOOOOOOOOOTTTTTTTFFFFFFFLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL :DDDDDDDDDD Luki szczerze - przegiąłeś ... shive dzialaj :P omg... buahahahahahahhaha :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie serwercast.com nabyl nowego dedyla wlasnie w netdirekt poprzez posrednika www.h4e.pl Oni oficjalnie nie pisza na swojej witrynie ze sa posrednikami ale prosze zagadac do admina (Lukasza) i wszystko jasne. Naprawde warto i nie zdzieraja takiej marzy jak exportal ;)

Buhahaha!!

prosze zagadac do admina (Lukasza)

Luki twoje imie to Lukasz

nawet nie umiesz zrobić samoreklamy jak poprzednicy z gimnazjum

polecam się wzrować na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×