Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
offset

Dobry Smartfon do 600-700zł

Polecane posty

Ze swojej strony jeżeli chodzi o smartphone z Androidem mogę polecić wyłącznie Google LG Nexus 5. Czysty system, oryginalny prosto od Google i praktycznie zawsze w najnowszej wersji (obecnie 6.0). Nic nie muli, zdjęcia/filmy w znakomitej jakości. Obecnie kosztuje jakieś 750zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony jeżeli chodzi o smartphone z Androidem mogę polecić wyłącznie Google LG Nexus 5. Czysty system, oryginalny prosto od Google i praktycznie zawsze w najnowszej wersji (obecnie 6.0). Nic nie muli, zdjęcia/filmy w znakomitej jakości. Obecnie kosztuje jakieś 750zł.

Zastanawiam się nad nim i huawei p8 lite własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Android?

Za 600 PLN kupisz nową Lumię 735 z dwuletnią gwarancją.
4,7" OLED, 6,7 MPx z tyłu + Carl Zeiss, 5 MPx z przodu, kilka dni pracy na akumulatorze. Nie przywiesił się nawet na moment od ponad pół roku. Teraz testuję Windowsa 10 i jest coraz lepiej (MS faktycznie słucha się testerów i wprowadzają w życie poprawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony jeżeli chodzi o smartphone z Androidem mogę polecić wyłącznie Google LG Nexus 5. Czysty system, oryginalny prosto od Google i praktycznie zawsze w najnowszej wersji (obecnie 6.0). Nic nie muli, zdjęcia/filmy w znakomitej jakości. Obecnie kosztuje jakieś 750zł.

 

Właśnie szukam czegoś takiego. Gdzie kupie za taką cenę ten telefon, aby był nowy i nie z chin? Wszędzie ponad 1000zł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie szukam czegoś takiego. Gdzie kupie za taką cenę ten telefon, aby był nowy i nie z chin? Wszędzie ponad 1000zł.

 

 

Te smartphony nie są już produkowane, dlatego pozostały zapasy magazynowe i dlatego z Chin wysyłka teraz jest najczęściej, ale to te same Nexusy są. Na AliExpress kupisz taniej niż na Alledrogo. A jak chcesz z polski to niestety drożej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blfr, myślałem, że autor używa jakiś specyficznych aplikacji, skoro wymaga konkretnie Androida :)
Nie brakuje mi apek pod WP, to mit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dual sim?

Nie musi być duala ;)

Blfr, myślałem, że autor używa jakiś specyficznych aplikacji, skoro wymaga konkretnie Androida :)

Nie brakuje mi apek pod WP, to mit :P

Android musi być ;)

 

Te smartphony nie są już produkowane, dlatego pozostały zapasy magazynowe i dlatego z Chin wysyłka teraz jest najczęściej, ale to te same Nexusy są. Na AliExpress kupisz taniej niż na Alledrogo. A jak chcesz z polski to niestety drożej wychodzi.

Czyli w niemczech w sklepach nie dostane? Lipa.. Bo miałem zamiar kupić poza krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×