Skocz do zawartości
xxxxx

[IP.Board] 2 licencje (1 aktywna, 1 nieaktywna)

Polecane posty

Witam,

 

Posiadam na sprzedaż dwie licencje IP.Board

 

 

 

1. Aktywna licencja jest 5 miesięcy

 

Cena: 300zł (w tym koszt transferu)

 

 

 

 

2. Nieaktywna licencja

 

Cena: 200zł (w tym koszt transferu)

 

 

 

Screen: http://scr.hu/4j6u/82z5c

 

 

Płatność: Przelew, Paypal

 

Kontakt: PW bądź e-mail: shayyy123@wp.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed tym gościem, 2 tygodnie temu zgłosiłem sprawę na policję. Sprzedawał nie swoje forum na kwotę blisko 2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Przestrzegam przed tym gościem, 2 tygodnie temu zgłosiłem sprawę na policję. Sprzedawał nie swoje forum na kwotę blisko 2500zł.

Znaczy coś takiego jak ja bym chciał opylić za nieco większą kwotę WHT, które nie jest moje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA dobre mialem przeczucie co do tego człeka, ja sam szukam licencji, napisalem tutaj temat, ten pan sie do mnie zglosil, i odziwo pokazal screena ze posiada te licencje, nawet na jednym screenie nie zamazal adresu do forum o LoLu (takie mmoprg-gra, najwieksze polskie forum o niej), ale mu podziekowalem bo smierdzial na kilometr, po tym jak zobaczylem jego temat tutaj z ocena swojego forum na nulled wersji ....

 

ps. pytalem czemu sprzedaje licke z forum LoLa to napisal, ze ma juz "nowy autorski skrypt cms forum i portalu" czy jakos tak .... hehe ciekawe czy admin forum LoLa wie ze był na sprzedaz? :P

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sprzedam forum WebHostingTalk.pl oparte na skrypcie IP.Board wraz z aktywną licencją.

Jest to największe i najpopularniejsze forum internetowe w kraju poświęcone tematyce webhostingu ale nie tylko :)

Forum posiada wiele aktywnych użytkowników którzy regularnie wypowiadają się. Część użytkowników wypowiada się zazwyczaj nie na temat :D

 

Cena jakiej oczekuję to 250 PLN.

Forum sprzedaję gdyż nie mam czasu na jego dalsze prowadzenie a szkoda żeby się zmarnowało :)

 

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę pożartowalim, ale zapłaciliście mu jakąkolwiek kwotę?

 

Jeżeli tak to zgłoście (o ile macie chęci i czas) przestępstwo z art. 286 §1 kk, a jeśli nie (choć wam proponował) to art. 13 §1 kk w związku z art. 286 §1 kk. Poinformujcie prawdziwych właścicieli witryn, bo może ktoś naprawdę da się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poinformowałem i właściciel forum LOL-a był w szoku, wynajął go do przeróbek w IPB... Sprawa się toczy, zobaczymy. Też trochę się dałem nabrać bo nie przeleciałem całego google a na pierwszych stronach nie było nic po jego adresie e-mail z przekrętów a tylko tyle, że go nie lubili i pobanowali na wielu forach. Przesłał mi podpisaną umowę, skany swojego dowodu, wrzucił statystyki na moją prośbę na forum, potwierdził dopisując w stopce że to jego forum więc dlaczego by nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa na policji się troche wyjaśniła - prowadząca moją sprawę dostała pierwsze "zeznanie" tego Pana czyli wywiad dzielnicowego i mieli ponoć ubaw na całym komisariacie bo zeznał iż, tak sprzedał, nie był właścicielem tego forum a pieniądze wydał na imprezy.. Ogółem 3 zdania.. tylko mi pomógł bo sytuacja jest jasna i idą 3 paragrafy, więc jak ma zawiasy za poprzednie wybryki to będą kratki. Pieniędzy pewnie nie odzyskam, ale satysfakcja zostanie. Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StrefaPC - Ty chyba jesteś powiązany z niejakim Joachimem, coś jednak was łączy/łączyło... był administratorem Twojej strony GameHostingTalk, oskarżałeś Go o nielegalną sprzedaż skryptu ale nie chciałes nic mówic ja jego temat, unikałeś rozmowy, twierdziłeś że nic Was nie łaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StrefaPC - Ty chyba jesteś powiązany z niejakim Joachimem, coś jednak was łączy/łączyło... był administratorem Twojej strony GameHostingTalk, oskarżałeś Go o nielegalną sprzedaż skryptu ale nie chciałes nic mówic ja jego temat, unikałeś rozmowy, twierdziłeś że nic Was nie łaczy ...

 

Ty się dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

StrefaPC - Ty chyba jesteś powiązany z niejakim Joachimem, coś jednak was łączy/łączyło... był administratorem Twojej strony GameHostingTalk, oskarżałeś Go o nielegalną sprzedaż skryptu ale nie chciałes nic mówic ja jego temat, unikałeś rozmowy, twierdziłeś że nic Was nie łaczy ...

Bo nic ich nie łączy, StrefaPC odkupił GHT od Joachima (użytkownik SSL).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

StrefaPC - Ty chyba jesteś powiązany z niejakim Joachimem, coś jednak was łączy/łączyło... był administratorem Twojej strony GameHostingTalk, oskarżałeś Go o nielegalną sprzedaż skryptu ale nie chciałes nic mówic ja jego temat, unikałeś rozmowy, twierdziłeś że nic Was nie łaczy ...

Kolego... po pierwsze wejdź na swoje oryginalne konto a nie się pod anonimkiem chowasz. To po primo.

Secundo po co odkopujesz temat sprzed miesiąca?

Edytowano przez Filipsiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×