Skocz do zawartości
KeeX

KeeX V2 | Temat ogólny, dyskusje, pytania.

Polecane posty

Witaj w KeeX v2!



Nadeszła jedna z najważniejszych dla nas chwil. Przez kilka dni wstrzymaliśmy tętno, z jakim hosting działał nieprzerwanie od sierpnia 2015. Przez kilka dni KeeX.pl zostało poddane pracom modernizacyjnym. Być może dla niektórych była to niezauważalna przerwa, jednak prace techniczne to bardzo ważne zmiany od strony technicznej. Najistotniejszą rzeczą jest jednak rozbudowa oferty. Tutaj apel do wszystkich - rejestrujcie konta z takimi pakietami, na jakie rzeczywiście macie zapotrzebowanie.



Zapraszamy do rejestracji w nowej odsłonie KeeX. Wprowadziliśmy pakiety, nowy design oraz kilka udoskonaleń po stronie serwera.




Pozdrawiamy,


Zespół KeeX.pl





PS. Wiem, że poprzedni temat był usunięty. Panował tam lekki chaos, hosting dopiero zaczynał i były niedociągnięcia. Chciałbym przedstawić Wam to, co się zmieniło od sierpnia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pytanie za milion - jaki sens ma tworzenie pakietów, skoro wszystkie są za darmo, a wyższe nie posiadają żadnych ograniczeń? Po co miałbym wybierać inny pakiet niż najwyższy?

 

Pytam czysto teoretycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taki wstępny zarys na przyszłość, jednak użytkownicy rejestrujący konta na darmowych pakietach nigdy za nic nie będą płacić. Ponadto w przypadku, gdyby hosting zmienił politykę działania i wprowadzono by płatne pakiety, nie zamierzamy odstąpić od świadczenia darmowych usług hostingowych. Jakiś przyzwoity pakiet na pewno zostanie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Tak jak pisze l3szcz, dopóki nie podadzą danych to co najwyżej się tym hostingiem podetrzeć można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę nie zaglądałem i zrobiły się zaległości :).

Po kolei.

 

 

@l3szcz

Kwestia danych została uregulowana Regulaminem :).

 

@Kamikadze

Niebawem będzie to w pełni wykonane.

 

@Łukasz

Tak, Regulamin był pisany jeszcze przed wprowadzeniem pakietów, co zostało już poprawione.

 

@razor

Fakt jest taki, że ten obrazek pływa po sieci w baaardzo wielu miejscach. Ja otrzymałem go wraz z nabytym szablonem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Chwilkę nie zaglądałem i zrobiły się zaległości :).

Po kolei.

 

 

@l3szcz

Kwestia danych została uregulowana Regulaminem :).

 

 

 

3. Administratorem hostingu jest osoba prywatna nieprowadząca działalności gospodarczej, a serwis nie ma formy prawnej.

Świadczysz usługi więc te dane są wymagane a punkt 1.3 możecie sobie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie podaliście imienia, nazwiska ani adresu a jest to wymagane.

 

"Hosting like a gimbus"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to była niezamierzona chwilowa przerwa. Nikt nie utracił swoich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dalej nie odpisujesz :) Wiesz, nie doczepiałbym się, gdybyś chociaż starał się prowadzić w sposób należyty hosting ale omijasz te pytania jak najdalej możesz. Szkoda tylko, że to widać. Czegoś się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie odpisujesz :) Wiesz, nie doczepiałbym się, gdybyś chociaż starał się prowadzić w sposób należyty hosting ale omijasz te pytania jak najdalej możesz. Szkoda tylko, że to widać. Czegoś się boisz?

 

Generalnie mam inne rzeczy do roboty niż zaglądanie co rusz na fora internetowe, stąd tak rzadko odpisuję :). Mam nadzieję, że będziesz w tej kwestii wyrozumiały - nie mam aż tyle czasu.

 

Odnośnie danych, na których zależy tak mocno tylko Tobie (gwoli ścisłości - zapewne nawet nie korzystasz z hostingu) - podałem. I podałem je tak, jak Ty - bez danych adresowych - z tym, że z regulaminową możliwością uzyskania danych adresowych drogą mailową.

 

Dobrej nocy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły w takich tematach jest potrzebna:

 

ma_563e7ffebb2a7.jpeg

A skoro temat dotyczy darmowej usługi , idąc dalej usług hostingowych to biorąc pod uwagę prawo o świadczeniu usług droga elektroniczną spoczywa na tobie pewien obowiązek. Oczywiście masz prawo odstąpić od tego jeżeli projekt jest darmowy i traktujesz go jako doświadczenie a użytkownicy w pełni przystają na taki profil. Mimo wszystko dalej nie jest to całkiem legalne lecz przy odrobinie pomysłowości wytłumaczalne.

Niestety zmartwię ciebie bo o ile mi wiadomo powstaje coś co z dużym prawdopodobieństwem zaleje rynek darmowych usług hostingowych. Temat myślę jest poważny bo raczej mało kto tworzy coś darmowego w oparciu o dobrej klasy serwery dedykowane i na taka skalę.

Z mojej strony cieszy fakt że masz zaangażowanie i to się liczy. Niestety w obliczy wielu zdań na tym forum zawsze dostaniesz po głowie tylko przez sam fakt że coś robisz a inni mają co robić znęcając się nad tobą wiercąc kolejna dziurę i zasypując ciebie przepisami. Tak już po prostu jest.

l3szcz a tak na marginesie nie zapomniałeś o czymś skoro jesteś taki pamiętliwy ?

;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie zapomniałem o niczym :) Adres jest podany, można mnie łatwo znaleźć. Co więcej jakby ktoś dobrze się zastanowił może mnie znaleźć na FB i potwierdzę tożsamość.

Nie zalewam go przepisami, nie jest to nawet zawiść tylko fakt faktem osoba ciągle unikała odpowiedzialności. Pamiętam jak zaczynałem. Ile razy się wkurzałem na was bo ktoś mi tutaj docisnął mocno (szczególnie administracja), ale właśnie dzięki temu jestem przekonany, że sobie poradzę. Fala "hejtu" na KeeX miała coś na celu i myślę, że poszczególne osoby się domyślą. Drugorzędną sprawą jest to w jaki sposób Mateusz po prostu zlewał moje posty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszczyński Tomasz

Pałubice

83-342 Kamienica Królewska

To nie jest pełny adres. Wiesz, ja nie potrzebuję Twoich danych adresowych, ale tak mi jedziesz o podanie moich, kiedy sam dokładnie nie podajesz swoich.

 

@SiXwishlist

Prawda jest taka, że w branży co jakiś czas powstaje coś nowego i "innowacyjnego". Nie chcę być nieskromny, ale KeeX cieszy się dobrą opinią, praktycznie codziennie pisze ktoś tylko po to, aby wyrazić swoje zadowolenie. Każdy w branży niech próbuje swoich sił, ja osobiście z zamiłowaniem patrzę, kiedy rozwija się jakaś firma hostingowa/darmowy hosting. Jednak l3szcz chyba wykrył, że coś mi się udaje. Kiedyś ktoś stąd napisał mi, że na początku będą mnie katować forumowicze, ale potem właściciele konkurencji, jeśli poczują że coś mi wychodzi. Ja osobiście trzymam kciuki za projekt l3szcza, czy za każdy inny projekt stąd. Każdy jakoś zaczyna, ale piękne jest to kiedy widzi się, jak coś co niedawno było pisklakiem rozwija się w mgnieniu oka.

Sam osobiście kiedy przypominam sobie pierwszy miesiąc KeeX, nie mogę powstrzymać śmiechu. Ta strona, ten nieład - sam myślałem, że to już klęska na zawsze. A dziś? Dziś jestem dumny z tego, co zrobiłem. Z tego, że coś się rozwija. :)

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KeeX

Podaj w końcu te dane i nie bądź śmieszny, cały czas zbywasz. I tak to jest niewypał. Po kilku miesiącach będzie end.

Czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@KeeX

Podaj w końcu te dane i nie bądź śmieszny, cały czas zbywasz. I tak to jest niewypał. Po kilku miesiącach będzie end.

Czego się boisz?

Wszystko jest w regulaminie, więc nie rozumiem czego chce ode mnie czyjś wysłannik z trzema postami ;).

Będę tak uprzejmy i podam odnośnik: www.keex.pl/terms.php

 

PS. Nie znasz ilości kont, nie znasz hostowanych stron - po czym sugerujesz, że to jest niewypał jak to określiłeś?

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

To nie jest pełny adres. Wiesz, ja nie potrzebuję Twoich danych adresowych, ale tak mi jedziesz o podanie moich, kiedy sam dokładnie nie podajesz swoich.

 

@SiXwishlist

Prawda jest taka, że w branży co jakiś czas powstaje coś nowego i "innowacyjnego". Nie chcę być nieskromny, ale KeeX cieszy się dobrą opinią, praktycznie codziennie pisze ktoś tylko po to, aby wyrazić swoje zadowolenie. Każdy w branży niech próbuje swoich sił, ja osobiście z zamiłowaniem patrzę, kiedy rozwija się jakaś firma hostingowa/darmowy hosting. Jednak l3szcz chyba wykrył, że coś mi się udaje. Kiedyś ktoś stąd napisał mi, że na początku będą mnie katować forumowicze, ale potem właściciele konkurencji, jeśli poczują że coś mi wychodzi. Ja osobiście trzymam kciuki za projekt l3szcza, czy za każdy inny projekt stąd. Każdy jakoś zaczyna, ale piękne jest to kiedy widzi się, jak coś co niedawno było pisklakiem rozwija się w mgnieniu oka.

Sam osobiście kiedy przypominam sobie pierwszy miesiąc KeeX, nie mogę powstrzymać śmiechu. Ta strona, ten nieład - sam myślałem, że to już klęska na zawsze. A dziś? Dziś jestem dumny z tego, co zrobiłem. Z tego, że coś się rozwija. :)

Brak numeru domu, ale jest miejsce zamieszkania :)

Dwa - nie muszę wykrywać, bo widzę, że projekt JAKOŚ się trzyma kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pełne dane adresowe Administrator przedstawi na prośbę Użytkownika drogą mailową."

 

hahahaha, co..? Dlaczego boisz się podać danych publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ l3szcz, z całym szacunkiem, lecz u mnie są dokładnie te same dane.

 

Swoją drogą - mój projekt JAKOŚ trzyma się kupy? Powiedz mi, naprawdę nie widzisz, co jest na Twojej stronie nie tak? Nie, nie mówię o layoucie. Jeśli chodzi o regulamin, to stwierdzenie "odpowiedzialność karno-cywilna" nie jest w porządku, takiś prawnik sypiący ustawami. Odpowiedzialność może być karnoprawna lub cywilnoprawna, ale to już mniejsza o to. Temat jest o KeeX a nie o 1Free.

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×