Skocz do zawartości
PCziomal

Działa Wam Internet od Tktelekom?

Polecane posty

Witam,

działają Wam łącza Tktelekom? Z tego co słyszałem ponoć w Lubelskim jest problem - może ktoś potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Yyyy, a ta firma to jeszcze jest na rynku? Nie została czasem pod/wy-kupiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

działają Wam łącza Tktelekom? Z tego co słyszałem ponoć w Lubelskim jest problem - może ktoś potwierdzić?

 

Siemanko. Tak są problemy z łączem TKTelekom w całej Polsce. Dzwoniłem w tej sprawie do swojego pośrednika tego łącza i właśnie mi wytłumaczył, że dowiedział się niedawno o tym problemie od TKTelekom. Tak, więc pozostało nam tylko czekać na informacje co będzie działo się dalej. Oby to nie było tak, że jak Netia wsadziła kulfona w TkTelekom to zaraz wszystko szlak trafi. Wtedy od razu zmieniam dostawcę netu i tyle w temacie :P Napisz jak u Ciebie będzie wszystko działało tak jak powinno tak i ja napiszę jak wszystko wróci do normy. Pozdro.

Poniżej zdjątko jak pięknie działa łącze :)

post-36358-0-82436300-1444924209_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś router ze szkieletu im poleciał i mieli trochę problemow na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodziłem tu już wczoraj, ale już jak sprawdzałem około 20-21 to wszystko działało, dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potestowalem łącze i na chwilę obecną nie jest źle, aczkolwiek czasami ping potrafi sobie skoczyć dość wysoko. Na szczęście nie tak często jak wcześniej :) Myślę, że to kwestia czasu i będzie mega git. pzodro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×