Skocz do zawartości
t9omek

drukowanie etykiet

Polecane posty

Witam, mam do wysłania ponad 200 zaproszeń. Zastanawiam się jak ten proces zautomatyzować i pomyślałem o drukowaniu etykiet. Niestety nie mam z tym żadnego doświadczenia. Czy do drukowania wystarczy mi zwykła laserowa drukarka + jakiś specjalny papier (nie wiem jaki jeszcze nic nie znalazłem), czy będę potrzebował jakiejś specjalnej drukarki - widziałem na allegro używane za <200 zł Co o nich sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Office i papier z naklejkami etykietami lub inny dobrany do potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał poprzednik najlepiej papier do etykiet i zwykła drukarka, papier jest bardzo tani a jego rodzajów jest tyle, że dopasować można praktycznie pod wszystko..

 

Drukarki etykiet to fajny gadżet dla JANUSZów lub ich żoń lub do pojedynczych wysyłek gdzie ktoś lubi gadżety, w firmie przerobiłem ich kilka bo dałem się namówić na urządzenia DYMO, gdzie etykiety nie są zbyt tanie, drukowanie większej liczby niestety u mnie się nie sprawdziło bo się psuły drukarki mam na myśli wydruk jednorazowo kilku tyś etykiet.. Problemem jest również sposób w jaki drukarka DYMO wydaje taśmę, gdy drukujesz więcej etykiet to masz wszędzie do okoła taśmę z etykietami, bo ona cały czas "wydala" przed siebie, a w przypadku zwykłej drukarki wszystko elegancko w podajniku..

 

Ja jestem tylko za papierem i standardową drukarką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo weź sobie zamów po taniości w jakiejś drukarni, może okazać się nawet tańsze. Rozeznaj się w temacie jeszcze.

Ciekawe, czy w Polsce są dostępne takie maszynki do etykietowania, jak w How I met Your Mother miał Ted; zamiast "Property of Ted Mosby" wklejałbyś swoje i po sprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gramatura tego co wrzuciles z allegro jest ok nie poiwnienes miec problemow z wydrukiem an zwyklej drukarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik " t9omek " Uwaga.

Niestety popieram .... Najpierw Pan Tomek chciał pilnie na już wysłałem do niego pliki i okazuje sie że niepotrzebnie. Za usługę nie zapłacił niestety ... na maile oczywiście nie odpisuje wiadomo dlaczego. Tel wyłączony gg niealtywne.

Dziś maila rozsyłam do wszystkich z oferii że jest to zwykły oszust i nic innego.

Uwaga na współpracę z tym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×