Skocz do zawartości
lawokPL

[Sprzedam] Gotowe PROFILE (50profili=500postów) 1P=10P

Polecane posty

50 profili z for internetowych

- każdy uzupełniony

- każdy posiada po min. 10 wpisów

- możliwość umieszczenia linku (stopka/profil)

- większość bo aż 80% z dofollow!

- zaindeksowane + posiadające PR


Używam tych for do promowania stron. Podnoszą trust rank, PR, pozycje w google. Umiejętne podlinkowanie z nich stron, da świetnego kopa w serpach.


Możliwość dopisania odpłatnie

- 1 komentarz 1,00 PLN brutto

- 1 wątek 2,50 PLN brutto


Możliwość założenia dodatkowych unikalnych profili aż do 140 FORÓW PL+kilka zagranicznych


CENA brutto 600,00 PLN za całość!

Możliwość sprzedaży 25PROFILI=250postów w cenie 350,00 PLN BRUTTO!

Możliwość rozłożenia na 2raty dla osób fizycznych.


LAWOK Maciej K.

gg: 51777670

@: bok@lawok.com.pl


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich jak Ty realizujących tego typu usługi i wszystkich pseudo speców od marketingu szeptanego powinni banować gdzie się da - takie jest moje zdanie, bo niszczycie idee internetu.

 

PS. cena z kosmosu za taką usługę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pedro, tak mój błąd.:)

Nie spamuje,to nie robot a człowiek udziela się. Nie pisząc postów po 2-3 słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób 50 profili uzupełnij :) wystaw dobre komentarze aby nie skasowali profilu to pogadamy.

Gdy już rozmawiamy o cenie to byle gimbus zrobi to za 100-150 zł z uśmiechem na twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam w takim razie. Płacę Ci 200 nawet

50 forów

500 postów

za 200,00PLN:)?

 

Rozumiem, że profile wypełnione. Jeśli załatwisz kogoś,to sam zarobisz. Zapłacę Ci i 250,00PLN,tylko ogarnij kogoś w tej cenie i rzetelnego. Czekam na PRIV:) Masz czysty zysk, płacisz gimbusowi 150 i 100 masz w kieszeni.

 

TO MA BYĆ RĘCZNIE ROBIONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam w takim razie. Płacę Ci 200 nawet

50 forów

500 postów

za 200,00PLN:)?

 

Rozumiem, że profile wypełnione. Jeśli załatwisz kogoś,to sam zarobisz. Zapłacę Ci i 250,00PLN,tylko ogarnij kogoś w tej cenie i rzetelnego. Czekam na PRIV:) Masz czysty zysk, płacisz gimbusowi 150 i 100 masz w kieszeni.

 

TO MA BYĆ RĘCZNIE ROBIONE.

 

Ja się takimi tematami nie zajmuję a napewno takich wykonawców można znaleźć, wiem bo jakiś czas temu potrzebowałem do śmiesznych prac to studenci brali zlecenia przy stawce 150 zł netto / dzień więc w trakcie dnia wykonają dużo więcej.

 

PS. Mnie zarobek o którym wspominasz nie interesuje, nie potrzebuje dodatkowych zleceń ani pracy bo mam dobrze płatne zajęcie.. Siedząc w domu mam więcej na godzine niż ty proponujesz za całe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Siedząc w domu mam więcej na godzine niż ty proponujesz za całe zlecenie.

Aspirujesz na najbogatszego czlowieka swiata powiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aspirujesz na najbogatszego czlowieka swiata powiadasz

 

Aspiracje mam to fakt. Co do wynagrodzenia to przy umowie b2b tak to wygląda, pracuje w domu kilka godzin dziennie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówią, pieniądz nie śmierdzi.Zejdź na ziemię,bo ja w 3dni na SMSSUB wstanie strzelić 10k jestem.Wszystko dla ludzi.Dla mnie pieniądze nie śmierdzą,także nawet taki zarobek odpowiada.Jeśli uważasz, że założenie 50 profili i wypełnienie ich i napisanie 500 postów, pasujących do tematów, pisanych z głową (nie parę słów). To za duży wydatek i gimbusy zrobią to jak należy w 1 dzień za 150PLN to jesteś śmieszny.

 

Załóż profile, poświeć czas na uzupełnienie, poświeć czas na weryfikację list, dobieraj fora z PR/dofollow-nofollow/stopki czy profile. Pisz w takich tematach, gdzie nawet nie słyszałeś o tym (a jednak musisz poczytać wątek i odnieść się do tematu). Proszę Cię, to nie jest lekka robota a admini na forach(nie pobłażają). Wiele razy trzeba robić coś po parę razy (ale uwierz, czasami pozyskać 1 dobry link z forum za 5,00PLN niż ze śmieciowego katalogu.

 

Zawsze profile mogą posłużyć do późniejszego marketingu! Rozbudowywać o posty i pozyskiwać dodatkowe linki z tego samego IP!

Odlicz koszty to z kwoty 600,00 PLN dużo nie zostanie! Jak widzę,chciałbyś aby ktoś wykonywał dla Ciebie ręczną robotę na odpier**** i wydał w błoto te Twoje 150,00PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdania nie zmienię, Ty wyceniasz taką pracę na 600 zł a ja znajdę chętnych do wykonania za 100-150 zł - niestety ale taki jest rynek..

 

Prędzej czy później świadomość administratorów for internetowych wzrośnie w przypadku takich usług jak Twoja i skończy się era SPAMu.

 

PS. Wracając do pierwszego wątku Twojej wypowiedzi: w życiu liczy się coś więcej niż kasa, kasa, kasa.. dlatego mam dobrego zleceniodawcę, dzięki któremu mam czas na życie i rodzinę i nie muszę łapać się wszystkiego dookoła dlatego napisałem, że nie interesuje mnie Twoja propozycja / zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem panowie tak,

1. To nie temat do dyskusji

2. To nie jest temat do dyskusji

3. Pieniądz to pieniądz, praca to praca za darmo nie dadzą ci kasy a za lenistwo nie dadzą ci pracy i na tym po przestańcie

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) mało zainteresowanych, szkoda.

Obniżka 500,00 PLN

za 50uzupełnionych profili

500 postów w tym tematy

GOTOWE do wstawienia linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×