Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Ostatnio zobaczyłem bardzo dobrą cenowo ofertę z Aruba Cloud. Za podstawowy układ tylko 4 PLN na mies. Ktoś testował może to rozwiązanie? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu

463 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

  • 0

Da się w arubie zapłacić paypalem?

Szukam czegoś taniego pod samą bazę mysql + phpmyadmin z płatnością paypal, więc aruba była by okej ale brak paypala to jest ten - :D

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Da się w arubie zapłacić paypalem?

Szukam czegoś taniego pod samą bazę mysql + phpmyadmin z płatnością paypal, więc aruba była by okej ale brak paypala to jest ten - :D

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Tak

 

Jak tego dokonać? :D Mnie z automatu przekierowuje na dotpaya czy co oni tam mają z brakiem pp "D

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Jak tego dokonać? :D Mnie z automatu przekierowuje na dotpaya czy co oni tam mają z brakiem pp "D

 

Ciekawe co piszesz, nie używamy polskiej wersji ich strony , jak również dane adresowe są firmowe podobnie jak paypal. Może własnie przez fakt że jesteś na polskiej wersji i posiadasz polski adres powoduje przekierowanie o którym wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Czyli muszę założyć konto na innej niż Polska wersji? :D

 

Nie wiem czym to jest spowodowane. Od zawsze płacimy tam przez PayPal , może raz było płacone kartą ale nie jestem pewien. Trochę mnie zaskoczyłeś z jakimś przekierowaniem.

http://kb.arubacloud.com/en/computing/managing-your-credit/how-do-purchases-work-on-the-service-cloud-computing-service.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Jednakże znaczek paypala jest, a wersja naszej strony uboższa od innych :D No cóż będę korzystał z innych języków. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Po reinstalacji systemu nie mam dostępu do serwera..

Ani przez ssh ani przez konsole odzyskiwania z panelu.

Serwer niby uruchomiony a nie ma odpowiedzi od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Jeśli doładowałem konto aby przedłużyć swojego VPSa Smart i otrzymałem komunikat "Transakcja zakończona powodzeniem, id transakcji:" to po jakim czasie stan konta zostanie aktualizowany? I czy jeśli do tej pory korzystałem z vouchera, a konto zostało doładowane to system automatycznie pobierze pieniądze ze stanu konta aruba i przedłuży działanie aktualnej maszyny?

Edytowano przez roninq6 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0
Gość Kamikadze

Automat powinien sam pobrać. Ja tam doładowuje konto jak mam maila że wyczyszczone konto i nic więcej nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Czy tylko u mnie nie da się zainstalować debian 7 32, bez względu na lokalizację próba instalacji niby przebiega ale niestety IP nie odpowiada ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Czy tylko u mnie nie da się zainstalować debian 7 32, bez względu na lokalizację próba instalacji niby przebiega ale niestety IP nie odpowiada ;(

U mnie też nie odpowiada IP przy zainstalowanym debianie 7 32bit

Klasa 89.36.216.0/21

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Problem dotyczy klasy: 94.177.224.0/21

 

Witaj SiXwishlist

 

Czy problem z Debianem został rozwiązany? Czy dalej jest problem? Jeśli tak to proszę podaj na priv detale maszyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Witaj SiXwishlist

 

Czy problem z Debianem został rozwiązany? Czy dalej jest problem? Jeśli tak to proszę podaj na priv detale maszyny....

 

Przewidujecie w przyszłości polską lokalizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

 

Przewidujecie w przyszłości polską lokalizację?

 

Witaj OneDistrict,

 

Jak najbardziej. Temat polskiego DC jest na mocno zaawansowanym stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Polska lokalizacja będzie także w ofercie smart? Patrząc z ekonomicznego punktu widzenia konkurencja byłaby "pozjadana". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Polska lokalizacja będzie także w ofercie smart? Patrząc z ekonomicznego punktu widzenia konkurencja byłaby "pozjadana". :)

 

Nie potwierdzamy, ale też nie zaprzeczamy ;) Stay tuned

Udostępnij ten post


Link to postu
  • 0

Działa bardzo dobrze. Mamy w tej lokalizacji tylko dwa. Jeden przerabia spora ilość poczty a drugi działa jako dns. Na obecna chwilę bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×