Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
asiny

sync.pl

Polecane posty

Gdybys terax wysłał więcej niż 10 system poczty by Cię wycioł za spam i automatycznie wysłał abuse do providera. Jezeli sprawa jest wieksza to trwa to troszke.

 

Wysłany Sro Gru 15, 2004 2:03 pm:

 

News, który kierownik opubliowal na polskihosting.pl na moje polecenie.

 

Sync.pl zapowiada na dziś duże zmiany na froncie walki o klienta. O godzinie 14.00 ma zostać uruchomiona nowa witryna serwisu, a wraz z nią - jak określił to kierownik Sync.pl - "duże promocje". Jak zapewnił, jednocześnie zostanie udostępniona usługa rejestracji domen "po bardzo niskich cenach". Uruchomienie nowej witryny, a wraz z nią nowych usług jest zwieńczeniem procesu zmian, jakie miały miejsce w Sync.pl w ostatnim czasie.

    Najważniejszą z nich była całkowita wymiana kadry serwisu. Według przesłanej informacji, w tej chwili dla Sync.pl pracuje łącznie 6 osób - cztery w dziale technicznym i dwie zajmujące się sprzedażą.

    Kierownik Sync.pl, który przesłał powyższe informacje prosił o zachowanie jego nazwiska do wiedzy redakcji. Jako powód podał nocne telefony w sprawach technicznych (dotyczących działania serwera) do jego prywatnego mieszkania po tym, jak wcześniej jednorazowo ujawnił swoje dane personalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili dla Sync.pl pracuje łącznie 6 osób - cztery w dziale technicznym i dwie zajmujące się sprzedażą.

Hmm

- Pani Ania

- Pan Andrzej

- Pan Maciej

- Pani sprzątaczka

 

No właśnie ... i kto jeszcze? :) Bo ja znam tylko te osoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
News, który kierownik opubliowal na polskihosting.pl na moje polecenie.

 

Chciałbym jedynie sprostować, że Kierownik nie mógł opublikować niczego w PolskiHosting.pl, z tej prostej przyczyny, że serwis nie jest tablicą ogłoszeń, a o publikacji wiadomości, jak i każdego innego tekstu (choć jednych i drugich jest stanowczo za mało - przyznaję się bez bicia) decyduję osobiście. Otrzymałem jedynie informację o zmianach, o publikacji której zdecydowałem - pomimo prośby o zachowanie anonimowości - tylko dlatego, że jest to dość ważna zmiana w działalności jednego z uczestników rynku, która - prywatnie mam nadzieję (dla dobra całego rynku) - okaże się "nowym otwarciem". Komentarz do prośby o zachowanie anonimowości pozostawiam czytelnikom. I tyle tytułem sprostowania i komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam, zle oreslilem, chodzilo mi opublikowanie w sensie wysłanie do was informacji z prośbą o dodanie newsa.

 

Przepraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam, zle oreslilem, chodzilo mi opublikowanie w sensie wysłanie do was informacji z prośbą o dodanie newsa.

 

Przepraszam i pozdrawiam

 

Nadal czekam na odzew, wyslalem wiadomosc na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nazywam się Andrzej Umel, pracuję w firmie Polrentier Sp. z o. o.

Piszę to dlatego ponieważ jesteśmy jednym z wielu oszukanych przez firmę Sync.pl (o ile można ich nazwać firmą) ! Najważniejsze zarzuty:

1) w naszym przypadku nie dostaliśmy serwera, który zakupiliśmy ani zwrotu gotówki (od ponad miesiąca),

2) rozmowa z nimi wygląda tak jakby rozmawiało się z jakimś "niedorozwiniętym" człowiekiem, zawsze są jakieś niedopowiedzenia, zawsze mają dziwne wytłumaczenie typu "Wasz serwer działał ale teraz jest jakiś problem", "serwer Nask nie działa więc nie mogliśmy tego zrobić", "nie ze mną Pan poprzednio rozmawiał, więc proszę o ponowne przedstawienie problemu", "przekażę pana zarzuty odpowiedniej osobie", "przekażę problem do działu technicznego" i tak wkoło macieju, nigdy rozmowa z firmą Sync.pl nie jest sensowna,

3) faktury nigdy nie otrzymacie ! Nawet na Wasze monity w tej sprawie otrzymacie odpowiedź, że właśnie zostałą wysłana, lub dzisiaj ją wysłaliśmy, itp., itd.

4) Sync.pl nie ma żadnych partnerów a Logo rzekomych partnerów zostało bez ich wiedzy i autoryzacji wstawione na stronę www.sync.pl. Oczywiście sprawa jest wyjaśniana przez samych zainteresowanych.

5) napisano już wiele ostrzeżeń na temat firmy sync.pl na wielu forach dyskusyjnych,

6) Allegro ciągle zawiesza konta związane z firmą sync.pl którzy zakładają nowe konta uzykowników: sync.pl; grupa-sync.pl; it-hosting

Więcej informacji nie ma sensu pisać bo na wielu forach dyskusyjnych już to napisano.

Dlatego ostrzegam wszystkich przed Sync.pl !!!!

 

z szacunkiem

Andrzej Umel

Manager sieci sprzedaży w firmie Polrentier Sp. z o. o.

www.polrentier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to jeszcze raz wkleje to co odpisałem na webhelp.

 

Konto firmy polrentier dziala nie rozumie dlaczego Państwo tu piszą.

 

Oszystwo jest pomówieniem - gdzie dowody.

 

Cytat:

3) faktury nigdy nie otrzymacie ! Nawet na Wasze monity w tej sprawie otrzymacie odpowiedź, że właśnie zostałą wysłana, lub dzisiaj ją wysłaliśmy, itp., itd.

 

 

zostala wysłana w poniedziałek listem poleconym na co mamy potwierdzenie

 

 

Cytat:

 

4) Sync.pl nie ma żadnych partnerów a Logo rzekomych partnerów zostało bez ich wiedzy i autoryzacji wstawione na stronę www.sync.pl. Oczywiście sprawa jest wyjaśniana przez samych zainteresowanych.

 

 

Sync.pl ma partnerów nawet 2, z tym, że logo jednego z nich webmaster (nie wiem czemu) umieścił bez ich zgody - logo usunięte.

 

 

Cytat:

 

6) Allegro ciągle zawiesza konta związane z firmą sync.pl którzy zakładają nowe konta uzykowników: sync.pl; grupa-sync.pl; it-hosting

 

 

nie korzystamy z allegro od 1,5 miesiąca ponieważ na nasza prośbę zostały usunięte dane osobowe z bazy allegro.

 

A jezeli był by Pan choć tak rozwinięty, jak już nie pracująca osoba, która odpisała na ten mail, najpierw zskontaktował by się Pan z nami

 

Pozatym, jeżeli byśmy zawarli partnerstwo w zakresie zakupu firan do biura, z firmą, która je produkuje i wstawili jej logo na strone, to podczas awari zadzwonił by Pan tam i się zapytał o jakis problem ich, ponieważ do sync nie można np się dodzwonić?

 

mamy 4 telefony i 2 maile, ale Pan nie potrafi z nich skorzystać

 

przykro mi

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak jest to szablon, zakupilismy szablon strony, ale niestety nie na wyłączność, co nie oznacza, iż jest to publicznie dostępna wersja strony, którą każdy może mieć, no właściwie każdy jeżeli ma dużo pieniędzy na zbyciu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jeżeli ma dużo pieniędzy na zbyciu.

Oh tak, jacy wy to jesteście bogaci i macie dużo pieniędzy na zbyciu!

 

Aktualny kurs dolara to 3.1242 zł. Szablon ten kosztował 57$ (http://www.templatemonster.com/website-templates/5375.html). A więc 3.1*57=176,7 zł. Rzeczywiście dużo!

 

ROTFL

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon zapewne zakupiony za pieniądze oszukanych klientów (reprezentuję firmę Polrentier Sp. z o. o., która przez Sync.pl została oszukana). Wiele informacji do tej pory zgromadziliśmy i wszystko wskazuje na to, iż pod nickiem Sync.pl kryje się Dominik Nowacki, który prowadził wcześniej h4u.pl

 

pozdrawiam wszystkich oszukanych

Andrzej Umel

Manager sieci sprzedaży

Polrentier Sp. z o. o.

www.polrentier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWE SZATY SYNC.pl

a ku ku:

screen 2

  • Zobaczcie na screenie numer 2 (na dole), skąd są przesyłane dane :)

Panowie, jak się nazywa podobne działanie... mam to na końcu języka... Coś chyba na "p"... :)

 

Anonim z Sync.pl na moim Forum napisał:

Nie, nie jest to plagiat, oni poprostu nie kupili na wyłączność designu, tak jak my i autor miał prawo go dalej sprzedać nam. To wszystko na ten temat, design nie jest tylko ich własnością.
Uderz w stół, a nożyczki same się odezwą :)

A skąd przeglądarka pobiera dane łącząc się ze stroną sync.pl... z Onetu?

A może ja chciałem to napisać "p" jak profesjonalizm :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac Panie Antharax, ze nie dorósł Pan do szanowania pieniędzy, dla niektórych ludiz nawet 1 grosz to jest dużo, my kupiliśmy go za wyższą cene, z pewnymi przerubkami i skryptami. Co do Pana Umela tyo niemam słów, zapraszam proszę przyjechać do siedziby firmy i sprawdzić. Wszystko na ten temat, a i jeszcze jedno przypomniało mi się, cyz przypadkiem gdzieś tu na tym forum nie pisało, że Dominik Nowacki ma 13 lat ? Pisało. Jeżeli 13 latek założy firme to jako nagrode od Sync dostanie komputrer :-D.

 

Więcej kommentował tych śmiesznych oskażeń nie będę

 

chociaż może pokusze się o zdanie może dwa.

 

Nie powiem, że nie ma tu żadnego błędu, w tej sprawie jutro skontaktujemy się z firmą "Firma TD" w celu wyjaśnienia, co robi link obrazka na gotowym projekcie ze strony innego providera.

 

Pozatym jak mówie to, że obrazek idzie z tamtąd nie jest dowodem plagiatu, a dlaczego myśle, że p jak plagiat ? Bo co innego mógłby Pan napisać, śledząc Pańskie posty na forach można znaleść bardzo dużo postów z serii krzak, plagiat, oszust. Jestem ciekaw, czy do końca swojego krótkiego życia będzie Pan w stanie usodowdnić wszystkim te plagiaty, krzaki i oszustwa.

 

Proponuje Panu, aby zaczoł Pan od udowadniania tego Sync.pl.

 

Dzisiaj sam osobiście zajmę się wyjaśnieniem sprawy z firmą Polrentier, jak tylko wróci administrator prześle mi backup klogów z zakładania kont. Link do wycinka logów wkleje na tym forum, kiedy konto zostało założone.

 

Pozdrawiam

 

PS: Właśnie widzę, że zamknięto temat na kasarcie, hymm a ja pisałem taką ładną odpowiedź, może to dlatego abym jej tam nie wkleił :-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknąłem, a powód podałem na Forum - źle mi się robi kiedy czytam te anonimowe posty...

Naoglądał się Pan "Klosa", a szczególnie upodobał Pan sobie odcinek, w którym Klos rozszyfrowuje tajemniczego "WOLF`a". Tam pod jedną nazwą kryło się czterech jegomościów.

Ciekawe ilu jegomościów kryje się pod nazwą sync.pl - w sumie to ja wiem, ale zachowam to póki co dla siebie.

 

Napisał anonim z sync.pl:

i jeszcze jedno przypomniało mi się, cyz przypadkiem gdzieś tu na tym forum nie pisało, że Dominik Nowacki ma 13 lat ? Pisało. Jeżeli 13 latek założy firme to jako nagrode od Sync dostanie komputrer
Uważaj anonimie co piszesz, bo faktycznie będziesz ten komputer musiał kupić.

Może już nie 13-latek, ale mister Dominik nie jest pełnoletni - pan anonim nie docenia Internautów...

Prawdą jest, że firmy założyć nie może, ale... :)

 

Ponadto te wszystkie kwiatki typu:

ludiz, przerubkami, tyo, cyz, z tamtąd, klogów
mogą świadczyć o problemie emocjonalnym anonima...

 

I jeszcze jedno:

czy do końca swojego krótkiego życia będzie Pan w stanie usodowdnić wszystkim te plagiaty, krzaki i oszustwa
Co ma oznaczać "krótkiego życia"? Czy ma mi to zasugerować, że anonimie jesteś ode mnie ze trzy razy starszy, czy mam to rozumieć jako groźbę? A może jest jeszcze inne, ukryte znaczenie tego zwrotu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ciekaw, czy do końca swojego krótkiego życia będzie Pan w stanie usodowdnić wszystkim te plagiaty, krzaki i oszustwa.

To brzmi jak groźba.

Jeżeli 13 latek założy firme to jako nagrode od Sync dostanie komputrer Very Happy.

Zart powtarzany tysiąć razy juz nie jest śmiesz.

Dzisiaj sam osobiście zajmę się wyjaśnieniem sprawy z firmą Polrentier, jak tylko wróci administrator prześle mi backup klogów z zakładania kont. Link do wycinka logów wkleje na tym forum, kiedy konto zostało założone.

Nie chodzi to to ze wy sobie kiedys tam zalozylisci konto, i taki ardumenty sa wartości 0(słownie zero). Chodzi o to zeby konto dzialo. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weblion, nie miała to byc groźba, chodziło o to, że człowiek nie żyje wiecznie, więc nie będzie wstanie rozwiązać paru tys8ięcy spraw

 

Panie mmac? A pytalem sie o zdanie dotyczace dzialania serwera, lub opini kogo co inteesuje? Nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fobi

Sprawa firmy sync.pl ciagnie sie troche dlugo, jak dla mnie firma "sync.pl" jest spalona, nawet gdy jakosc uslug i reszta bedzie na naprawde dobrym poziomie to zawsze ktos wskaze na stare dzieje. Nie jestem specem, ale zeby to wszystko przeminelo pewnie potrzeba ~2 lata.

Btw. nie jestem pesymista, wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz powoli odpuszczam, najprawdopodobniej pociagne wszystkim okresy do konca i zrrezygnuje chyba ze sprawy potocza sie inaczej, zreszta na serwer jak narazie jest, administratorzy najwyzej beda musieli pozegnac sie z praca, trudno. Napewno nie znikne z rynku z pieniędzmi klientów, o to mogę zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak poza Tematem...

Drogi anonimie z sync.pl - j.polski chyba nie był nigdy Twoją domeną.

 

Pracowników się zwolni?... bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pracowników se zwolnimy i hosting opuścimy, ach naprawdę lepiej te sync.pl zwinąć, a drogu adminie nic nie zdzialasz, chyba że zmienisz imię i nazwisko , i gg, i komórke i adres, bo zmiana domeny z h4u na sync nic ci nie da i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×