Skocz do zawartości
pavo

Hosting do globalnej strony

Polecane posty

Witam,
Jaki hosting w Polsce polecacie dla strony, która będzie miała użytkowników z całego świata.
Ruch na początku będzie mały więc interesuje mnie cena do 200zł/rok.

Rozmyślam nad OVH bo mają jakąś technologie GeoCache (https://www.ovh.pl/hosting/geocache.xml)
więc może dla ruchu miedzynarodowego to będzie najlepsze rozwiązanie?

Macie jakieś inne propozycje? :)
Może to GeoCache nie jest nic warte?

Pozdrawiam,
Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługa CloudFlare będzie działała bardzo podobnie bo ma DNS z geolokalizacją i przechowa pliki odpowiedzialne za wygląd strony: css, js itp. Skoro usługa/witryna ma być skierowana dla użytkowników z całego świat Francja będzie dobrym rozwiązaniem ale proponuje już mały VPS z OVH jak ten ich hosting :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SiXwishlist. Czyli tą usługę CloudFlare zawsze warto zaktywować, niezależnie jaki ma się hosting (zwykły/VPS/edykowany)?
Chyba zdecyduję się na ten VPS w OVH, ale nie widzę tam nigdzie limitów transferu i potem się pewnie okaże, że doliczą mi drugie tyle za zużyty transfer :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję tam nie ma limitu transferu ale jest limit przepustowości jak w większości usług tego typu.

Nie ma limitu przepustowości oraz transferu. Dziennie na darmowym planie przepycham przez nich ponad 2TB transferu i 8MLN wyświetleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem gości z OVH i powiedzieli, że VPS ma limit transferu 1 TB/miesiąc. I, że najlepiej jakbym wybrał "VPS Cloud - oferta z gwarancją SLA." ale to już koszt ~500zł/rok.

Malu podejrzewam, że pisałeś o usłudze CloudFlare? A SiXwishlist pisał raczej o VPS hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem gości z OVH i powiedzieli, że VPS ma limit transferu 1 TB/miesiąc. I, że najlepiej jakbym wybrał "VPS Cloud - oferta z gwarancją SLA." ale to już koszt ~500zł/rok.

 

Malu podejrzewam, że pisałeś o usłudze CloudFlare? A SiXwishlist pisał raczej o VPS hehe.

Pisałem o cloudflare.

 

Nie ma limitu przepustowości oraz transferu. Dziennie na darmowym planie przepycham przez nich ponad 2TB transferu i 8MLN wyświetleń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×