Skocz do zawartości
juventinio

Hosting WWW z duzym/brakiem limitu danych

Polecane posty

Witam,

Kolega prosil mnie o pomoc w wyborze serwera www. Chodzi o hosting prostej strony, jednak beda na niej zamieszczane pliki w formacie mp3. Z tego tez powodu potrzebne jest jakies 5-10gb miejsca + duzy limit transferu (najlepiej bez). Pierwsza moja mysl - ovh, jednak dosc dlugo nie interesowalem sie tematyka - moze cos ciekawszego zaproponujecie. W zasadzie pod ta muzyke wystarczy dowolny ftp.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą hostingu wirtualnego pracującego w oparciu o Litespeed oraz z zarządzaniem poprzez panel DirectAdmin: https://hitme.pl/hosting-www/

W cenie 90zł/rok lub 9zł/mc możemy zaoferować pakiet Home o pojemności 10GB. Pakiet posiada 100GB transferu na miesiąc, jednak jeśli będziesz potrzebował brak tego limitu, skontaktuj się z nami, a zdejmiemy go bez dodatkowych opłat.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z supportem.

 

Dane firmy:

Hitme.pl
Siedziba firmy:
ul. K. Porębskiego 64/22
80-180 Gdańsk
NIP: 879-248-70-67
REGON: 340405340
www.HitMe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wygodniej będzie rozpocząć od małego pakietu, a w miarę rozwoju projektu zmianę na większy. Będzie się to bardziej opłacało, a zmiana pakietu nie wiąże się z przenoszeniem danych.

 

Więc proponuję Serwer Eco z oferty Hoste.pl

5GB dysku / 50GB transferu miesięcznie - 49 zł netto / rok

 

a po jakimś czasie, gdy 5GB okaże się niewystarczające możemy zmienić na pakiet Serwer Start

10GB dysku / 100GB transferu miesięcznie - 90 zł netto / rok (pierwszy rok w promocji 60 zł netto).

 

Każdy pakiet otrzymuje:

- domenę gratis,

- bazy danych na dyskach SSD,

- backup,

- 14 dni testu bez zobowiązań

 

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Myślę, że nasza oferta będzie odpowiednia dla Twojego znajomego ;)
Za 73,80 PLN brutto oferujemy 10 GB powierzchni z nielimitowanym transferem. W razie potrzeby nie ma problemów z powiększeniem przestrzeni dyskowej. Nasze serwery znajdują się w Polsce.

 

Zapoznaj się z ofertą i przekaż koledze: https://hostinghouse.pl/hosting :)

 

Pozdrawiam,

Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolega prosil mnie o pomoc w wyborze serwera www. Chodzi o hosting prostej strony, jednak beda na niej zamieszczane pliki w formacie mp3. Z tego tez powodu potrzebne jest jakies 5-10gb miejsca + duzy limit transferu (najlepiej bez). Pierwsza moja mysl - ovh, jednak dosc dlugo nie interesowalem sie tematyka - moze cos ciekawszego zaproponujecie. W zasadzie pod ta muzyke wystarczy dowolny ftp.

 

 

Czy potrzebujesz do tego bazę danych czy to ma mieć formę zwykłego Web Storage bez poczty, bazy danych jedynie obsługę PHP, FTP dla jednej domeny lub subdomeny ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×