Skocz do zawartości
opalejro

Firma pozycjonerska

Polecane posty

Witam.

Szukam jakiejś sprawdzonej i w miare niedrogiej firmy pozycjonerskiej.

Moja strona: csgoskiny.pl

 

Trzeba wyszukać kilka najbardziej kluczowych fraz które byłyby pozycjonowane zależy mi na pozycjach na 1 stronie w google ;]

 

Mało osób pozycjonuje takowe sklepy więc większego problemu z tym nie ma.

Cena: Miesięcznie koło 200-300zł za kilka fraz

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest przeznaczony dla specyficznych klientów, więc wypozycjonowanie go na określone frazy nie powinno być problemem. Mimo to, warto moim zdaniem zainwestować swoje pieniądze w firmę, która będzie prowadziła działania tak, że byle zmiana algorytmu nie zachwieje Twoją pozycją w SERP. Dziś w cenie jest przede wszystkim content, i to jego wysoka jakość jest w ogromnej mierze wyznacznikiem Twojej pozycji w Google. Nie tylko to oczywiście jest ważne - podstawowe wskazówki jak wybrać firmę do pozycjonowania strony internetowej możesz znaleźć tutaj: https://supremumseo.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonujaca-strony-internetowe/ Jeśli masz jakieś pytania - chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niezależnie od fraz trudno taką rzecz przewidzieć. Z reguły pierwsze efekty pojawiają się po około pół roku, w przypadku łatwiejszych fraz faktycznie może to trwać nieco krócej, ale nie można na to dać gwarancji. Wszystko zależy od tempa indeksacji przez Google (i też wielu innych czynników jak chociażby działania oraz jakość stron konkurencji).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uch, a mozna to jakos przyspieszyc? strona mi ostatnio spadla przez konkurencje, da sie to jakos opanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samego procesu pozycjonowania przyspieszyć się nie da, to zależy tylko i wyłącznie od Google’a. Natomiast można przyspieszyć proces usuwania szkodliwych linków - robi się to przez Google Search Console. Linki trzeba zgłosić do Google’a, tak samo jak wprowadzone zmiany na stronie, które miały za zadanie np. zdjęcie filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, właśnie duży ruch uzyskamy przez połączenie optymalizacji sklepu na wiele różnych słów kluczowych i pozycjonowanie tych najważniejszych, nie zapominając o social media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy opowiadacie? Co to znaczy ruch? Mi na zapleczówkach boty generują po 1k miesiecznie. Ale czy coś z tego mam no kompletnie nic. Najpierw frazy, i ewentualna premia za ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy opowiadacie? Co to znaczy ruch? Mi na zapleczówkach boty generują po 1k miesiecznie. Ale czy coś z tego mam no kompletnie nic. Najpierw frazy, i ewentualna premia za ruch.

 

Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie, ruch generowany przez boty nie składa zamówień ;-) Może warto popracować jeszcze nad zapleczem lub poszukać innych sposobów na poozyskanie ruchu (skoro ten Ci nic nie daje) i pozyskać ruch, który będzie przekładał się na zapytania, zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×