Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Prośba o wycenę laptopa

Polecane posty

Gość Pokuć

Mam nieco rzeczy na sprzedaż, tyle że nie bardzo wiem ile za co wołać żeby albo nie była cena zaporowa albo śmiesznie za niska :)

 

Na zbyciu mam laptop DELL 17R 5720 o taki:

http://www.komputronik.pl/product/174464/Komputery/Laptopy/DELL_Inspiron_5720_i5_3210M-nVidia_GT_630M-4GB-750GB-W8_2YDND.html

Różnica jest taka że dysk ma 500GB pojemności i bez systemu. To znaczy to była wersja z Ubuntu (jest nawet naklejka na obudowie) ale wyczyściłem cały dysk i wrzuciłem Windows 7 Home.

Laptop jest w bardzo dobrym stanie, nawet i lepszym, nie był zbyt długo używany, więcej stał na biurku i zbierał kurz albo leżał w torbie niż był używany.

W skład lapka wchodzi torba firmowa komputronika (trzeba ją dwa razy wyprać bo jest mocno zakurzona, używana jeszcze mniej niż laptop oraz myszka Logitecha (tania ale działa dobrze).

Ile wołać za lapka i czy może tu nie byłoby kogoś chętnego?

 

Kolejna rzecz na zbyciu jaką mam to Windows 7 Home wersja OEM. Pomińmy już kwestie licencji EULA. System w oryginalnym opakowaniu, żadna podejrzana kopia z MSDN czy innych tego typu źródeł. Pudełko z płytą posiada naklejkę z numerem seryjnym (nie odrywam nigdy z pudełka).

Jest możliwość aktualizacji do wersji W10 Home.

Ile wołać za system i czy nie ma może chętnych? :)

 

Możliwość kupna obu w/w przedmiotów wtedy cena łączna nieco niższa.

Wysyłka na mój koszt o ile ktoś by się skusił na zakup.

 

P.S możliwość dołączenia płyty ze sterownikami pod Windowsa. Mogę też wgrać Ubuntu żeby stan faktyczny był zgodny ze stanem "fabrycznym" :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Odkąd go mam to praktycznie cały czas działam na zasilaniu z sieci. Na samej baterii działałem może przez 2 godziny..

Aktualnie laptop jest w trakcie ładowania, jak się naładuje do pełna to poinformuję ile trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×