Skocz do zawartości
irkon

Hosting strony bagla...

Polecane posty

Witam

 

 

Poszukuje informacji o stronie bagala.pl

 

Chciał bym wiedzieć gdzie jest hosting tej strony i jaka firma jest jej właścicielem. Niestety w necie nie mogę nic znaleźć.

 

Chodzi o to że chce puścić podobny projekt na zagraniczny rynek i zbieram jak najwięcej informacji na temat tego biznesu.

 

Interesuje mnie też skąd brać zdjęcia osób do takiego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Poszukuje informacji o stronie bagala.pl

 

Chciał bym wiedzieć gdzie jest hosting tej strony i jaka firma jest jej właścicielem. Niestety w necie nie mogę nic znaleźć.

 

Chodzi o to że chce puścić podobny projekt na zagraniczny rynek i zbieram jak najwięcej informacji na temat tego biznesu.

 

Interesuje mnie też skąd brać zdjęcia osób do takiego portalu.

Na stronie są takie informacje jak hosting: home.pl

Firma: Hurt-Detal Przemysław Kowalski

 

Te dane są też w WHOIS jak pisał przedmówca

 

Nie za bardzo wiem co jeszcze byś chciał z tej strony wyciągnąć. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie lub WHOIS, tak mi się zdaje

Edytowano przez ADRIAN13 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież nawet na tej stronie masz wszystko podane, są dane właściciela domeny, a w stopce masz kontakt do home, więc miejsca hostingu można się domyślić.

 

Chyba że to był portal i go już zdjęli.

 

CHYBA, że masz na myśli bagla.pl (jak w tytule napisałeś), ero-portal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting jest w Holandii, po ci Ci dane właściciela?

 

 

Tak jak napisałem che pościć taki portal na zagraniczny rynek który bardzo ściga za strony Adult. Na dodatek ta strona to taki mały przekręt z tymi profilami. Chce sie dobrze zabezpieczyć i może odkupić skrypt od właściciela. Fotki pewnie też sa nielegalne. Każda informacja mi sie przyda:) gdzie serwer, hosting domeny , firma i jak sie da to właściciel ale on sie chyba dobrze ukrył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiem że serwer w Holandii :) czy ktoś pomoże mi jeszcze w dwóch kwestiach:

 

1. Jak to firma lub osoba ma ta strunę

2. Interesuje mnie też skąd brać zdjęcia osób do takiego portalu. Chyba że zostały one przerobione ponieważ google ciezko znaleśc ich kopii.

 

3. Czy to może jest jakiś kupiony skrypt do ogłoszeń? może cos w kodzie da sie znaleźć ?

 

pozdrawiam i dziękuje wszytskim za pomoc

Edytowano przez irkon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie znalazłem firme Pater Ltd Suite 1453 BP 201, Mustamudu, Union of Comoros

 

Czy da sie sprawdzić czy taka firma istnieje? Wydaje mi sie ze nie ponieważ używają Polski system płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×