Skocz do zawartości
Jasmin

Hosting pod niewielką stronkę firmową w HTML

Polecane posty

Witam.


Czy mogę prosić o pomoc w wyborze hostingu i firmy rejestrującej domeny?


Potrzebuję hostingu dla jednej niewielkiej firmowej stronki napisanej w HTML, wielkości ok. 7 MB. Stronka ma 2 galerie po 20 zdjęć (każde z nich ma max. 150kb). 10 podstron (w tym 5 głównych). Dotyczy firmy handlowej, ale nie wiem jaki będzie generować ruch miesięczny.


Kwota jaką mogę przeznaczyć na hosting + zarejestrowanie domeny (com.pl lub .pl), a potem jej przedłużenie to ok. 100 zł rocznie.


Zależy mi głównie na niezawodności hostingu i na dobrym kontakcie z obsługą techniczną, a nie na nielimitowanym transferze, ogromnej pojemności dyskowej, czy niezliczonej ilości kont email.


Szukam tego hostingu nie dla siebie, a dla znajomych i nie chciałabym zafundować im jakiś niemiłych niespodzianek.



Z góry dziękuję za pomoc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

 

Potrzebuję hostingu dla jednej niewielkiej firmowej stronki napisanej w HTML, wielkości ok. 7 MB. Stronka ma 2 galerie po 20 zdjęć (każde z nich ma max. 150kb). 10 podstron (w tym 5 głównych). Dotyczy firmy handlowej, ale nie wiem jaki będzie generować ruch miesięczny.

 

Zapraszam do nas, czyli do Progreso. Domena .pl - rejestracja 10 pln netto, przedłużenie na kolejny rok - 60 pln netto. W cenie masz gratis serwer 1GB, jedno konto pocztowe (z aliasami), pod stronę w HTML idealne.

 

Szczegóły darmowego serwera: http://progreso.pl/domeny/serwer/

 

Cennik domen: http://progreso.pl/domeny/

 

Firma od 1999r. na rynku, pomoc techniczna 24/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

 

Potrzebuję hostingu dla jednej niewielkiej firmowej stronki napisanej w HTML, wielkości ok. 7 MB. Stronka ma 2 galerie po 20 zdjęć (każde z nich ma max. 150kb). 10 podstron (w tym 5 głównych). Dotyczy firmy handlowej, ale nie wiem jaki będzie generować ruch miesięczny.

 

Zapraszam do nas, czyli do Progreso. Domena .pl - rejestracja 10 pln netto, przedłużenie na kolejny rok - 60 pln netto. W cenie masz gratis serwer 1GB, jedno konto pocztowe (z aliasami), pod stronę w HTML idealne.

 

Szczegóły darmowego serwera: http://progreso.pl/domeny/serwer/

 

Cennik domen: http://progreso.pl/domeny/

 

Firma od 1999r. na rynku, pomoc techniczna 24/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Jasmin! :)

 

Myślę, że nasza oferta hostingu jest wręcz stworzona dla strony Twoich znajomych - za 15 PLN + VAT oferujemy 1 GB pojemności i 50 GB transferu. Odnowienie usługi hostingu to koszt 25 PLN + VAT na rok. Wsparcie techniczne jest dostępne przez cały rok, od wczesnego rana do późnego wieczoru.

Jeśli nie jesteś pewien jakości naszych usług, to możesz się zapoznać z opiniami o nas.

Koszt rejestracji domeny .pl to 19 PLN + VAT, jednak można skorzystać z kodu promocyjnego "DOMENO", który dodaje 20% zniżki na rejestrację i odnowienia domeny.

 

Życzę udanego wieczoru i pozdrawiam,

Bartosz

Edytowano przez Bartosz Z (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zachęcam Cię do zapoznania się z naszą ofertą:

Https://swhosting.pl/oferta/hosting

Nasza firma świadczy usługi od 2009 roku, w oparciu o własną infrastrukturę - posiadamy własne datacenter w centralnej Polsce - w Łodzi.

Cena najmniejszego pakietu, gwarantującego 5GB przestrzeni, to 50zł netto rocznie.

Rejestracja domeny .pl kosztuje u nas 10zł netto, natomiast przedłużenie, to koszt jedynie 51zł netto.

W razie pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę osób się zareklamowało :) Za raptem kilka złotych możesz nawet zarejestrować domenę u największych dostawców na rynku, tylko potem przedłużenie domeny to większy wydatek, dlatego rozsądnie wybieraj oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domenę możesz załatwić np w OVH, a jeśli chodzi o serwer www - pisz na PW, będę w stanie zaoferować Ci coś takiego za 20 zł rocznie :)

Edytowano przez PCziomal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jasmin!

 

Fajnie, ze tak precyzyjnie zdefiniowałeś kryteria. W tym wątku padło kilka nazw firm, jak hekko czy progreso, które wydają się warte polecenia, dorzuciłbym Ci jeszcze hosting w Blink.pl (49 zł w pierwszym i 99 zł kolejnych), który wyróżnia się:

  • supportem 7 dni w tygodniu,
  • przechowywaniem codziennego backupu 7 dni wstecz,
  • programem poleceń.

Właściwie technicznie to chyba każda firma spełni Twoje oczekiwania, natomiast z tego, co piszesz, te trzy kryteria warto dodatkowo wziąć pod uwagę, bo przydadzą Ci się bardziej, niż nielimitowany transfer. Support wiadomo, natomiast pewnego wyjaśnienia, zwłaszcza dla kogoś, kto pyta o poradę w zakresie hostingu, a więc domyślam się, że nie ma jeszcze dużego doświadczenia, wymaga sprawa backupów.

 

Jak zapewne wiesz, strony internetowe czasami stają się celem ataku hackerów, którzy usiłują zmodyfikować ich zawartość. Często dzieje się to nawet bez odgadywania hasła do FTP. Częstym celem takich działań jest dopisanie na stronie kodu, który rozsyła wirusy albo spam, co może doprowadzić do blokady Twojej strony. Jeśli tak się dzieje, to bardzo przydaje się możliwość przywrócenia backupu sprzed dokonania takiej infekcji. Najczęściej ostatnia doba to za mało, bo może się okazać, że infekcja miała miejsce w środę, w piątek przesłano Ci w tej sprawie maila, ale przeczytasz go dopiero w poniedziałek... Klops, prawda? Dlatego najlepiej mieć min. 7 dni backupu.

 

Program poleceń ­ wiadomo, skoro szukasz hostingu dla kogoś, to znaczy, że go komuś polecasz, a w zależności od firmy możesz z tego tytułu mieć dodatkowe korzyści. Może to być wydłużenie terminu ważności Twojego konta, obniżenie ceny, albo po prostu prowizja (IMHO: najlepsza, ponieważ nie zmusza Cię do tego, żebyś sam z danego hostingu korzystał).

 

Jeśli strony miałyby charakter komercyjny, dodatkowymi bonusami mogą okazać się korzyści w zakresie sem/seo (kupony lub specjalne oferty).

 

Powodzenia i zadowolenia z dokonanego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wiesz, strony internetowe czasami stają się celem ataku hackerów, którzy usiłują zmodyfikować ich zawartość. Często dzieje się to nawet bez odgadywania hasła do FTP. Częstym celem takich działań jest dopisanie na stronie kodu, który rozsyła wirusy albo spam, co może doprowadzić do blokady Twojej strony.
Wow, możliwe jest u was włamanie na stronę w HTML bez odgadnięcia hasła do FTP?
Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za poświęcony mojej sprawie czas i wyczerpujące odpowiedzi.


Jeśli chodzi o rejestrację domeny, to zdecydowałam się na firmę OVH, natomiast hosting w Hexcore.


Gdyby któryś z forumowiczów czytających mój wątek miał już doświadczenie z tą firmą i mógłby podzielić się opinią na jej temat to będę bardzo wdzięczna. Na forum w zakładce "opinie" znalazłam pięć wypowiedzi. Może ktoś jeszcze coś doda?


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

hosting w Hexcore.
Gdyby któryś z forumowiczów czytających mój wątek miał już doświadczenie z tą firmą i mógłby podzielić się opinią na jej temat to będę bardzo wdzięczna

 

 

szept pierwsza klasa ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×