Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gordoni

[SPRZEDAM] Kimsufi KS-1

Polecane posty

KS-1 Atom™ N2800 640 2c / 4t 1.86 GHz+ 2 GB 500 GB 100 Mbps /128 4,99 € netto /mc

( 19,99 PLN Netto) /mc

 

i każdy inny serwer z tej gamy po uprzednim zleceniu przejęcia takiego serwera.

 

Lokalizacja : FR RBX/GRA, Sieć OVH

 

Serwer opłacony na 30 dni od momentu realizacji transakcji, w cenie opłata instalacyjna o wartości 10 euro netto. W skrócie koszt samodzielnego zakupu takiego serwera z instalacją to 80 zł, później płaci się już tylko za jego dzierżawę. Oferta przeznaczona dla osób, które nie mogą upolować takiego serwera i chcą potem utrzymywać tę ofertę płacąc niewielkie pieniądze. Serwer jest już zintegrowany z nowym panelem kimsufi, gdzie znajduje się system ticketów podpięty bezpośrednio do supportu. Jest on efektywny tylko dla zdarzeń sprzętowych od razu obrazując wyniki z trybu rescue, w innym przypadku nie oszukujmy się -> to nie jest produkt do prowadzenia czatu z supportem, co jasno wskazuje jego cena. Tryb umożliwia sprawdzenie pamięci ram,cpu,dysku. Nie jest to rozwiązanie dla osób, które lubią popytać mailowo, jak uruchomić pocztę na serwerze, wsparcie owszem jest, ale tylko na forum dyskusyjnym. Nadrabia to bardzo duża liczba systemów operacyjnych do wyboru, które automatycznie konfigurują usługi sieciowe za administratora systemu.

 

Dalszy koszt utrzymania serwera to 4,99 netto w euro za miesiąc. Moja cena za ten serwer jest na samym dole tego posta.

 

Wszelkie oferty proszę kierować poprzez prywatną wiadomość, na specjalne zamówienie mogę zakupić każdy inny serwer z gamy SoYouStart i Kimsufi. Jeśli z jakiegoś powodu oferta komuś nie odpowiada, to proszę o samodzielny zakup tego serwera na stronie internetowej www.kimsufi.pl.

 

Dzięki za uwagę i czekam na kontakt,

Gordoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.
Dzisiaj mi wygasł, nie będę przedłużał - za 2 piwa oddam (10 dni chyba na przedłużenie).
Jak coś pw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się.

Dzisiaj mi wygasł, nie będę przedłużał - za 2 piwa oddam (10 dni chyba na przedłużenie).

Jak coś pw :)

 

 

Nadal masz na sprzedaż? Odezwij się na PW, z góry podaj link do aukcji na Allegro. ;) Jeśli nie, jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

A je można jakoś przekazać bez pozbywania się całego konta? Bo sam mam dwa KS-3 do "utylizacji", ale na koncie są inne maszyny, które chcę sobie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH na chwilę obecną uniemożliwiło przekazanie serwerów między kontami - sam byłem jakiś czas temu chętny na KS1 stąd ale po wgłębieniu się w temat wyszło szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, nie da się przenieść usługi między kontami. Jedyny sposób to posiadanie jednej usługi per konto i aktualizacja danych właściciela z poziomu panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×