Skocz do zawartości
anutanka

Praca (Warszawa) Programista PHP

Polecane posty

Opis oferty

Dla naszego partnera z branży turystycznej, który jest liderem wśród serwisów noclegowych na polskim rynku internetowym poszukujemy pracownika na stanowisko: Programista PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania i obowiązki

• znajomość zagadnienia optymalizacji zapytań i struktury danych

• znajomość dokumentacji Postgresa

• gotowność do nauki zdobwywania doświadczenia

• umiejętność czytania kodu (autorski framework)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pomoc w relokacji oraz zakwaterowaniu

• Szkolenia zawodowe

• Ubezpieczenie zdrowotne

• Realny wpływ na rozwój firmy

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w przyjaznym środowisku profesjonalistów

• Jasną ścieżkę rozwoju

Informacje o rekrutacji
Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o wysłanie CV na adres anna.cydzik@itrekruter.pl z wpisanym tematem „Programista PHP".

post-36036-0-52086800-1441192298_thumb.jpg