Skocz do zawartości
Mezir

Domena + hosting pod własną firmę.

Polecane posty

Witam, piszę ten temat ponieważ mam pewien dylemat. O tuż gdy prowadzę własną firmę i chciałbym dla niej stworzyć stronę, to jest konieczność rejestracji domeny pod firmę jak i hostingu? Czy mogę mieć normalnie zarejestrowane(domenę i hosting) jako osoba prywatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena i hosting mogą być zarówno na osobę prywatną, jak i na firmę. Abonenta można z resztą później zmienić wykonując cesję domeny i zmianę abonenta hostingu. Zaletą rejestracji tych usług na firmę jest możliwość zaliczenia ich do kosztu prowadzenia działalności. Więcej: http://mamstartup.pl/poradnik-startupowca/5101/jak-rozliczyc-zakup-uslug-w-chmurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kei.pl:

1. Człowiek szuka hostingu, a ty mu dajesz linka gdzie mowa o VPS?

2. Po co dajesz linka do artykułu, którego nie da się przeczytać ("Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie szukam hostingu, tytuł tematu jest nieco mylący, lecz nie mogłem go już edytować po napisaniu tematu. Dzięki kei.pl za informację.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie problemu, aby hosting i domena była zarejestrowana na osobę prywatną. Jak wyżej zostało wspomniane, dzięki rejestracji na firmę możesz kosty usługi wrzucić w koszty prowadzenia DG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×