Skocz do zawartości
Gość Kamikadze

Tani LTE na kartę

Polecane posty

Gość Kamikadze

Zna ktoś (może korzysta) ofertę LTE na kartę tak w miarę tanią i aby internet był ważny przez rok przykładowo.

 

Chodzi o coś w rodzaju awaryjnego internetu. Nie musi być dużo transferu, ale tak żebym w razie awarii internetu stacjonarnego podpiął drugi router i śmigał dalej.

 

Transfer z 5-10GB spokojnie starczy i ważność z 6-12 miesięcy.

 

No i w miarę tanio bo nie opłaca mi się obecnie brać jakiegoś abonamentu albo 100MB na 5 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś (może korzysta) ofertę LTE na kartę tak w miarę tanią i aby internet był ważny przez rok przykładowo.

 

Chodzi o coś w rodzaju awaryjnego internetu. Nie musi być dużo transferu, ale tak żebym w razie awarii internetu stacjonarnego podpiął drugi router i śmigał dalej.

 

Transfer z 5-10GB spokojnie starczy i ważność z 6-12 miesięcy.

 

No i w miarę tanio bo nie opłaca mi się obecnie brać jakiegoś abonamentu albo 100MB na 5 dni ;)

Może njumobile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może njumobile?

 

Z nju to w ogóle myślałem czy sobie prepaida prywatnego nie przenieść ;)

 

@Kamikadze

 

5-10gb na cały okres 6-12 miesięcy

czy

5-10gb/miesiąc przez okres 6-12 miesięcy

 

to pierwsze. Generalnie sprzęcik ma mieć zadanie leżeć w szufladzie, kurzyć się, ale jak coś pierdyknie to podpinam i ma działać. Muszę mieć możliwość przeglądania internetu i poczty swobodnie. Obecnie lecę z hotspota 3G i albo zginę albo umrę przez niego :D

 

No i dodatkowo jakoś na wyjazdach 2 razy w roku żeby coś sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nju to w ogóle myślałem czy sobie prepaida prywatnego nie przenieść ;)

Od jakoś pół roku mam u nich przeniesiony nr na abonament i jestem zadowolony. Raz mi wystawili fakturę o 0,01PLN za dużą, następnego dnia po zgłoszeniu tego faktu miałem przeprosiny i korektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emil, Łukasz, co jest fajnego w Nju mobile, że warto tam być?

Nielimitowane rozmowy, SMS'y i 3 GB dają za 57 PLN miesięcznie, gdzie w Virgin mogę mieć podobnie za 29 PLN i 2 GB transferu więcej (wprawdzie brak MMS..).

 

W listopadzie koniec umowy i szukam alternatywy dla Playa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiącu nie zapłacisz więcej niż 39 zł za wszystko:

nielimitowane połączenia z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w kraju,

SMS-y i MMS-y na komórki w kraju,

transfer danych do 5 GB na pełnej prędkości

 

Po 6 miesiącac masz już 10GB, po 12 - 12,5GB, po 24 - 15GB.

Virgin = Redbull = Play = notoryczne problemy z rozmowami (echo, przerywanie itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem Playa wiele lat, teraz używam Virgin i nigdy nie miałem problemów z jakością rozmów. Chociaż ja wiele nie dzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem Playa wiele lat, teraz używam Virgin i nigdy nie miałem problemów z jakością rozmów. Chociaż ja wiele nie dzwonię.

 

Problem odczuwają chyba zawsze rozmówcy tych playowych abonentów. Być może są miejsca w Polsce, gdzie nie jest to odczuwalne, ale w Szczecinie jest pod tym względem dramat (100% osób, które znam i są w playu mają notoryczne problemy niezależnie od tego czy mieszkają w centrum czy też na obrzeżach) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

...szukam alternatywy dla Playa ;)

 

Również rozglądam się u konkurencji ale... do aktualnego, który powoli się kończy (abonament mała firma 29,99 netto) nic korzystniejszego nie wypatrzyłem. Może ewentualnie wspomniany virgin - 29PLN brutto bez MMS. Virgin korzysta z nadajników PLAY i mają umowy z T-Mobile (informacja z ich CMOKu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może i to Orange free będzie dobre. Poleży sobie w szufladzie i nic nie przepadnie.

 

Awarie mam mniej więcej 1-2 razy w roku, trwające nie dłużej niż 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale raz na rok musisz bezplatnym smsem przedłużyć
konto musi być dodatnie by wysłać tego sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Problem odczuwają chyba zawsze rozmówcy tych playowych abonentów. Być może są miejsca w Polsce, gdzie nie jest to odczuwalne, ale w Szczecinie jest pod tym względem dramat (100% osób, które znam i są w playu mają notoryczne problemy niezależnie od tego czy mieszkają w centrum czy też na obrzeżach) .

 

Najbardziej widoczne jest to dla klientów Orange T i PLUS-a. Jak dzwonisz po tych sieciach jest ok, ale jak zadzwonisz do kogoś z Play'a to od razu wiesz do jakiej sieci się dodzwoniłeś. Nie mówię, że zawsze tak jest, ale baaaardzo często..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Problem odczuwają chyba zawsze rozmówcy tych playowych abonentów. Być może są miejsca w Polsce, gdzie nie jest to odczuwalne, ale w Szczecinie jest pod tym względem dramat (100% osób, które znam i są w playu mają notoryczne problemy niezależnie od tego czy mieszkają w centrum czy też na obrzeżach) .

O Cię kurke, czyli te problemy że komuś znikam to nie jest iphone albo problemy z siecią albo problemy rozmówcy, tylko możliwe, że play?

Ciekawe czy da się to jakoś reklamować.. Nie, żebym chciał coś zyskać, ale jeśli to jest problemem to chciałbym zerwać umowę bez płacenia kary i się wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da się to jakoś reklamować.. Nie, żebym chciał coś zyskać, ale jeśli to jest problemem to chciałbym zerwać umowę bez płacenia kary i się wynieść.

Zawsze jest winny telefon i karta sim. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zawsze jest winny telefon i karta sim. Zawsze.

 

Szyny były złe a podwozie też było złe :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś na ofertę Plusa? Coś mi ostatnio znajomy wspominał o tym operatorze. Podobno dobre mają te oferty na kartę, ale musisz sprawdzić sam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×