Skocz do zawartości
KeeX

KeeX.pl | Pytania, opinie, dyskusje

Polecane posty

Gość l3szcz

Odnieś się do tego co mówił Regdos ;)
Tworząc 1free nie bałem się podać miejsca zamieszkania choć zacząłem go tworzyć jako osoba prywatna - tak samo jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoich danych nie będę publikował, aczkolwiek droga kontaktu jest już ułatwiona.

 

 

www.keex.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Boisz się, że ktoś Ci spuści wpierdziel za to, że hosting zamkniesz? Kpina. Musisz ponieść odpowiedzialność za to co aktualnie robisz, w końcu użytkownicy powinni wiedzieć kto jest administratorem ich danych i kogo oskarżyć o ewentualne szkody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Coś czuję, że zaczną się studia / szkoła i projekt zakończy żywotność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boisz się, że ktoś Ci spuści wpierdziel za to, że hosting zamkniesz? Kpina. Musisz ponieść odpowiedzialność za to co aktualnie robisz, w końcu użytkownicy powinni wiedzieć kto jest administratorem ich danych i kogo oskarżyć o ewentualne szkody.

Mówisz tak jakbyś swoje dane dał na tym 1free :) Proponuje zająć się swoją piaskownicą a nie cudzą :)

Życzę powodzenia w rozwijaniu keex.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz tak jakbyś swoje dane dał na tym 1free :) Proponuje zająć się swoją piaskownicą a nie cudzą :)

Życzę powodzenia w rozwijaniu keex.pl.

Dziękuję Jakubie :).

A przecież w razie konieczności można się ze mną skontaktować i poprosić o jakiś tel. czy jakikolwiek inny środek kontaktu, bardziej prywatny, a nie typowo pod hosting.

 

@Krzysiek1991, myślę, że takie komentarze są co najmniej niepotrzebne i nie na miejscu.

Edytowano przez KeeX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Mówisz tak jakbyś swoje dane dał na tym 1free :) Proponuje zająć się swoją piaskownicą a nie cudzą :)

Życzę powodzenia w rozwijaniu keex.pl.

https://1free.eu/index.php?app=terms

 

Dziękuję Jakubie :).

A przecież w razie konieczności można się ze mną skontaktować i poprosić o jakiś tel. czy jakikolwiek inny środek kontaktu, bardziej prywatny, a nie typowo pod hosting.

 

@Krzysiek1991, myślę, że takie komentarze są co najmniej niepotrzebne i nie na miejscu.

Nikt kota w worku nie będzie brał, nawet pomimo faktu, że za free. W przypadku wtopy zwiniesz interes i nawet kontakt @ nie pomoże. Tego wymaga branża, chcesz z czymś wyjść do ludzi, oferujesz coś to wypadałoby się przedstawić co by ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tylko jest mała różnica. 1free jest hostingiem, na który zarejestrowałeś firmę lub znajomy wziął nad tym pieczę - nie wiem, to aktualnie nieistotne. W przypadku działalności gospodarczej musisz wręcz podać dane kontaktowe, wraz z NIP i Regon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@keex przeczytaj ze zrozumieniem swój regulamin i zastanów się sam co jest z nim nie tak. Bo nic się nie trzyma ładu i składu. Gdzie dokładne parametry usługi o których wspominasz w regulaminie ? Kolejny przykład:

 

Administrator ma prawo do wglądu na pliki od strony zewnętrznej, tj. nie ma prawa edytować/modyfikować/obserwować strony technicznej (m.in. kodu), a także jej udostępniać osobom trzecim.

 

Czyli co robi administrator od strony zewnętrznej i wewnętrznej ? Co to jest strona zewnętrzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co robi administrator od strony zewnętrznej i wewnętrznej ? Co to jest strona zewnętrzna?

 

Pewnie chodzi o to, że administrator ma prawo wglądu w pliki, nie może jednak dokonywać żadnych "fizycznych" zmian w plikach strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mówisz tak jakbyś swoje dane dał na tym 1free :) Proponuje zająć się swoją piaskownicą a nie cudzą :)

Życzę powodzenia w rozwijaniu keex.pl.

Podałem ;)

 

A moja piaskownica to bardziej pustynia a nie kamieniołom (jeżeli ktoś zrozumiał co mam na myśli).

Sugerowałbym nawet, żeby właściciel keex bardziej przemyślał opisanie hostingu. Nałożyłeś spory regulamin a o Tobie nie wiadomo nic więc znając los prędzej czy później hosting się zwinie a maile zostaną wykorzystane. Bez waszej wiedzy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tylko jest mała różnica. 1free jest hostingiem, na który zarejestrowałeś firmę lub znajomy wziął nad tym pieczę - nie wiem, to aktualnie nieistotne. W przypadku działalności gospodarczej musisz wręcz podać dane kontaktowe, wraz z NIP i Regon.

 

Nie ma różnicy. Podlegasz pod ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną (nie ma znaczenia, że usługa jest za darmo) a tam jest rozdział 2, który mówi o "Obowiązki usługodawcy świadczącego usługi drogą elektroniczną".

 

I jest ustęp 2., który ma treść:

 

2. Usługodawca podaje:

1) adresy elektroniczne;

2) imię, nazwisko, miejsce zamieszkania i adres albo nazwę lub firmę oraz siedzibę i adres.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

 

kto startuje z poważnym projektem na darmowym hostingu?

Oczywiście że nikt. Ale chodzi nam o pewne zasady. Jeżeli prawo nakazuje a i powszechnie przyjęte zwyczaje w tej poruszanej dziedzinie także, aby w regulaminie usługi chociaż podać dane osoby odpowiedzialnej za to, to nie ma się co dziwić, że są stawiane pytania i wątpliwości.

Życzę jak najlepiej temu pomysłowi ale nie rozumię jak można chcieć trzymać czyjeś dane bez przedstawienia się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ten projekt dłużej niż rok nie przetrzyma. Powody?

- po co wywalać swoją kase bez żadnego zysku?

- małe zainteresowanie

- nerwy po e-mailach od gimbazów

 

podsumowując - narobiłeś się na darmo i kase wyrzucasz w błoto.

 

lepsze rozwiazanie?

Wybierz sobie sam klientów w sposób "sponsoringu" (hosting/serwery gier/ głosowe). Nie dość że będziesz współpracował z osobami którymi ty wybierzesz to jeszcze otrzymasz lepszą reklame.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To ja proponuję aby administracja wymusiła na właścicielu podanie choćby częściowych danych identyfikacyjnych. W przeciwnym razie niech temat pójdzie w kosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykam ten bałagan, bo do niczego dobrego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×