Skocz do zawartości
dragon45

Najtańszy VPS za SMS

Polecane posty

Witam, poszukuje jak *najtańszego hostingu za SMS, nie obchodzą mnie parametry oraz Uptime.

**VPS będzie mi służył do nauki obsługi linuxa (wystarczy sam + Debian Lub CentOS albo Fedora, nie potrzebuje nawet środowiska graficznego), będzie to mój pierwszy VPS w życiu.

 

Niestety, jestem posiadaczem dość słabego sprzętu - mój laptop Intel Celeron, nie radzi dobrze z obsługą wirtualnych maszyn (mam straszne lagi nawet bez środowiska graficznego :ph34r: ), dlatego jestem zmuszony zakupić VPS. Na VPS planuje uczyć się linuxa, administracji (stawiać różne usługi, typu apache, serwer poczty, DHCP, itd.)

 

 

 

Jeśl maciej jakieś pytania - śmiało pytajcie, z chęcią na nie odpowiem, jeśli założyłem temat w złym dziale, to chciałbym bardzo przeprosić moderatorów tego forum.

 

 

 

 

*Tak wiem, że będzie drożej niż za przelew

**Nie obchodzi mnie Uptime ani parametry

 

Edytowano przez dragon45 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuje za ofertę, zdecydowałem, że będę korzystał z usług MicroVPS - mają dobrą pomoc techniczną (odpowiadają w kilka sekund/mint na moje pytania). Do tego jest 1GB ramu + do wyboru dysk SSD (+5zł, a prędkość dysku nieporównywalna do talerzowego ).

Cena 10 zł (zdecydowałem się na przekaz, przelew pocztowy jako formę płatności)= czego chcieć więcej

 

Temat można zamknąć, dziękuje za szybką odpowiedz i polecenie najlepszego VPSA :-}

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz płacić przekazem, to możesz zapłacić przez PayU (i podobne systemy) niemal wszędzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W takim razie nie do końca rozumiem dlaczego szukasz vpsa za sms, gdzie cena jest często 2x wyższa, ze względu na astronomiczne prowizje. Nie lepiej Ci wyjdzie otworzenie jakiegoś konta bankowego?

Masz rację sam mam https://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/konta-osobiste/pko-konto-pierwsze/#/dlaczego-warto/ i opłaca się. Aby wpłacić pieniądze można skorzystać z oddziału agencji oraz wpłatomato + karta debetowa z darmowymi wszystkimi bankomatami w PL i na świecie. Może autor zainteresuje się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta debetowa z darmowymi wszystkimi bankomatami w PL i na świecie

 

W PKO? Od kiedy? :o

Od 7 lat z Inteligo, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze to konto dla nieletnich i to jest fakt. Dodatkowo tata ma tą "Kartę bez granic" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×