Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, chciałbym zaprezentować portal zajmujący się e-sportem w Polsce.

 

http://playboard.eu/

 

Strona jest responsywna, bardzo ładnie reprezentuje się na urządzeniach mobilny. Oparta o WP.

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

OMG. Jak update dotyczy tych samych rzeczy to chyba logiczne że będą te same treści w punktowaniu informacji. Wszystko jest tłumaczone z angielskiego a niestety kamień to kamień a woda to woda. Autorzy mają nie wiem. Zmieniać specjalnie kolejność informacji czy może zamieniać słowa w zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie widzisz problemu z tym że strona ta skopiowała słowo słowo z innej i tylko niektóre elementy pozmieniała. Nie da się angielskiego tekstu tak samo przecież przetłumaczyć. Każdy przetłumaczy to samo zdanie inaczej. Po prostu uważasz że nie warto szanować czyjej pracy tylko zżynać wszystko jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czyli nie widzisz problemu z tym że strona ta skopiowała słowo słowo z innej i tylko niektóre elementy pozmieniała. Nie da się angielskiego tekstu tak samo przecież przetłumaczyć. Każdy przetłumaczy to samo zdanie inaczej. Po prostu uważasz że nie warto szanować czyjej pracy tylko zżynać wszystko jak leci?

 

PlayBoard akurat nie skopiował słowo w słowo gdyż napisali swój temat wcześniej. Co o tym sądzisz? W dodatku PlayBoard jest zarejestrowany w sądzie a polscy gracze nie.

 

Poza tym nie wiem czy widzisz, ale cała afera rozchodzi się o tekst gdzie wypunktowane masz zmiany przy aktualizacji. Ciężko jest napisać inaczej jak masz np. "zmiana animacji broni". Napiszesz "broni animacji zmiana"?

 

 

edit:

Skoro playboard ma wcześniejszą datę publikacji artykułu to skąd portal, który się tak burzy o kopiowanie, skopiował własny tekst? Przecież ten tekst jest np. tutaj: http://blog.counter-strike.net/index.php/category/updates/ i wystarczy go przetłumaczyć.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w to co czytam. Co ma do tego że strona jest zarejestrowana w sądzie. Liczy się fakt ukradnięcia treści. Nie wiem gdzie widzisz datę publikacji, ale da się ją zmienić. Jeżeli na kilkunastu stronach pojawiło się to samo z polskich graczy to chyba o czymś to świadczy. Przerobienie 2-3 wyrazów niczego nie zmienia i dalej jest to plagiat skoro 90% treści jest taka sama jak na polskich graczach.
Skopiować a przetłumaczyć to zupełnie co innego, nie wiem czy masz jakieś problemy z myśleniem, ale dla mnie jest to oczywiste, że ktoś po to prostu ukradł. Nawet sobie na wykopie możesz o tym przeczytać. http://www.wykop.pl/link/2758523/conowego-pl-oraz-fabrykakluczy-pl-popelniaja-plagiat-nie-tylko-oni/

Nie wiem dlaczego cie boli tak dupa ale tu masz porównanie jak można napisać inaczej
http://izaktv.pl/csgo-update-16-09-2015/

http://polscygracze.pl/csgo-aktualizacja-16-09-2015/

Da się? Da się...

 

Od kiedy to się broni złodziei?

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wierze w to co czytam. Co ma do tego że strona jest zarejestrowana w sądzie. Liczy się fakt ukradnięcia treści. Nie wiem gdzie widzisz datę publikacji, ale da się ją zmienić. Jeżeli na kilkunastu stronach pojawiło się to samo z polskich graczy to chyba o czymś to świadczy. Przerobienie 2-3 wyrazów niczego nie zmienia i dalej jest to plagiat skoro 90% treści jest taka sama jak na polskich graczach.

Skopiować a przetłumaczyć to zupełnie co innego, nie wiem czy masz jakieś problemy z myśleniem, ale dla mnie jest to oczywiste, że ktoś po to prostu ukradł. Nawet sobie na wykopie możesz o tym przeczytać. http://www.wykop.pl/link/2758523/conowego-pl-oraz-fabrykakluczy-pl-popelniaja-plagiat-nie-tylko-oni/

Nie wiem dlaczego cie boli tak dupa ale tu masz porównanie jak można napisać inaczej

http://izaktv.pl/csgo-update-16-09-2015/

http://polscygracze.pl/csgo-aktualizacja-16-09-2015/

Da się? Da się...

 

Od kiedy to się broni złodziei?

 

Nie bronie złodzi, ale czekam tylko na sprostowanie ze strony polscy gracze na temat playboard. Uczepiłeś się tego jak by to był twój portal a playboard wróg publiczny nr. 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plagiat to plagiat zawsze wyjdzie na minus, poza tym "wszyscy kradna"... ludzie ogarnijcie sie - jezeli tresc nieunikalna roboty google nie wyswietla strony wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie jakoś nie powala. Niepotrzebni taki duży top, który nic nie wnosi, a zajmuje miejsce docelowej treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

plagiat to plagiat zawsze wyjdzie na minus, poza tym "wszyscy kradna"... ludzie ogarnijcie sie - jezeli tresc nieunikalna roboty google nie wyswietla strony wysoko

 

Sprecyzuj najpierw kto od kogo skopiował. Niestety niektórych treści zwłaszcza tych wypunktowanych mających na celu poinformowanie o zmianach nie da się zmienić bo brzmią i znaczą to samo. Sama treść różniła się, więc plagiatem bym tego nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta informacja prasowa (a pod to może podchodzić owe wyszczególnienie zmian w grze bez głębszego autorskiego komentarza) nie jest chroniona przez prawo autorskie, więc nie można jej ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, niestety nie miałem dostępu do tego konta a już nie zwracam uwagi na fora internetowe.

Precyzuję temat dotyczący PG.

Aktualizacja CS:GO była dodana o północy gdzie my ją dodaliśmy godzinę później (co jest widoczne na screenie wykonanym przez redakcję PG). Więc sensem rzeczy nie jest możliwe abyśmy stworzyli plagiat changeloga który w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego znaczy dokładnie to samo. Na temat portalu PG wiele osób ma wyrobione własne zdanie w szczególności portal CyberSport z którego to właśnie PG "podkrada" newsy :)

Mam nadzieję że reszta przeczyta wpisy naszych redaktorów i sprawdzi kto od kogo kopiuje :)

 

Wracając do tematu portalu zapraszam do przeczytania wywiadu z Mistrzem Polski CS:GO Oskarem 'Oskarishem" Stenborowskim http://playboard.eu/oskar-oskarish-stenborowski-wywiad-z-mistrzem-polski/

 

I oceni nasz wkład w promocję nowych lig e-sportowych.

pb.png.2f90e42791c4b9db66dd00c4c1f81899.

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portal PlayBoard.eu jako pierwszy w Polsce wydaje aplikację mobilną z informacjami e-sportowymi. Od teraz wszystkie informacje dotyczące turniejów i aktualizacji masz w zasięgu ręki!

Aplikacja została przygotowana tak, abyś nie musiał wchodzić na stronę www i marnować transfer na ładowanie zbędnych danych.


495971257c.jpg


W aplikacji do dyspozycji:


Aktualności

Wywiady

Recenzje

Drużyny CS:GO

Konkursy


f3610fe55f.jpg


Aplikacja jest w wersji rozwojowej, ciągle poprawiamy i udoskonalamy nasze dzieło. Dlatego jeżeli znajdziesz błąd zgłoś go poprzez bugtracker aplikacji Google Play.


Pierwsza wersja aplikacji została przygotowana na systemy Android w fazie programowania mamy już aplikację na iOS i Windows'a (aplikacja będzie działać na telefonach i na systemach z Windows 10).


Pobierz już teraz na swój telefon:


78df83af5b.png

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To ja tylko tak dla informacji zapytam, jak wygląda sytuacja z uprawnieniami w Waszej aplikacji? Potrzebuje numer telefonu, numer karty SIM, dostęp do wiadomości, internetu, kontaktów etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przedstawiam:

 

Pamięć > zapisywanie w cache danych aplikacji

Połączenie sieciowe > połączenie z naszym serwerem

Użycie baterii > aby telefon nie przeszedł w stan uśpienia podczas czytania :)

Twoje konta / Informacje o aplikacjach > Informacja o koncie GooglePlay - wykorzystywana przy konkursach i wiadomościach PUSH.

 

Nie mamy zamiaru "inwigilować" nikogo - rozwijamy aplikację w której będzie dawka informacji o e-sporcie. Dodatkowo nigdy nie wprowadzimy w tej aplikacji reklam :)

 

3c956ded90.jpg

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Spoko, pytam gdyż kiedyś widziałem aplikację która oferowała latarkę (lampa błyskowa) i wymagała wszystkiego co tylko można było wymagać :) Norton z miejsca zablokował próbę instalacji, bez komunikatów o wysokim ryzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pytam gdyż kiedyś widziałem aplikację która oferowała latarkę (lampa błyskowa) i wymagała wszystkiego co tylko można było wymagać :) Norton z miejsca zablokował próbę instalacji, bez komunikatów o wysokim ryzyku.

 

Google zmieniło politykę co do tego typu aplikacji i niby weryfikują teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×