Skocz do zawartości
qwertyu

Smartfon

Polecane posty

Witam,

Planuje zakup nowego smart fona i mam kłopot bo nie za bardzo wiem co wybrać :) Mój budżet zamyka się w kwocie 1300zł, na oku mam Asus Zenfone 5 oraz Samsung galaxy note 3. Miał ktoś może jeden z nich? Jak się sprawuje? Albo może polecicie coś innego?

Edytowano przez qwertyu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Moto G. Najważniejsze przy Androidzie to czysty system i aktualizacje, bo utknięcie na starej wersji, jeszcze z wątpliwej jakości ulepszeniami i dodatkami producenta szybko robi się uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od kilku miesięcy używam Lumii 735 i jestem szczęśliwy po zostawieniu Androida :)
Jeśli masz taki budżet, to powinieneś znaleźć Lumię 930.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z czystym androidem i dobrym wsparciem, Moto G będzie wybitny, może być też jakiś starszy Nexus (za 1300 chyba piątkę powinieneś już dostać bez problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zenfon just bardzo dobry, używałem go kilka miesięcy teraz jest u mojej Pani, dział idealnie.

 

działał* idealnie powinno być ;) hah.

 

Osobiście preferuję LG w porównaniu do samsungów (moja pólka niestety dość niska 500-900zł w rodzinie) i sprawują się super.

Do tego gumowa obejma na całość + folia na ekran i nie wiesz że tego używasz a przy "terenie" jest bardzo przydatne. Tyle co dzieciaki używały i spadł gdzieś to zarobiliśmy na serwisie *set złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nokię Lumię 735 od kilku miesięcy i stwierdzam, że to był najlepszy wybór. Świetnie się użytkuje i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Nokię Lumie i nie wyobrażam sobie innego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z propozycji forumowiczów też wybrał bym Lumie. Zawsze można skorzystać z rankingów i porównań zamieszczanych w sieci. Tak w punktu widzenia użytkownika do trudno mi jednoznacznie powiedzieć ale wolałbym używany za cenę 1300 PLN z wyższej półki niż nowy w tej cenie oczywiście jeżeli używany jest od pewnego sprzedawcy, jest zadbamy i w 100 % sprawny ale decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO wybór używanego, starszego telefonu i niepopularnego systemu szybko stanie się obciążeniem. Lepiej wybrać nowy, budżetowy telefon, który będzie aktualizowany przez producenta z szeroko wspieranym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Android ma ten plus, że jeśli wybierzesz popularny model to community jest w stanie wspierać twój telefon aktualizacjami systemu przez co najmniej kilka lat, sztucznie przedłużając życie telefonu. Przykładowo ja sobie kompiluję mojego ArchiDroida na Androidzie 5.1.1 na Galaxy S3, który zakończył swoje życie na Androidzie 4.3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×