Skocz do zawartości
MicroVPS.pl

Co zamiast dotpay

Polecane posty

Jak mają być niskie stawki to chyba nic lepszego jak homepay się nie znajdzie. Bardzo fajnie działa transferuj.pl, ale czy tańszy od dotpaya to nie wiem. Na pewno i w homepay'u i transferuj.pl warto się targować przed podpisaniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homepay używamy do obsługi płatności sms i nie mamy żadnych problemów, transferuj.pl z kolei do płatności przelewami i też się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homepay i dotpay raczej unikac

zdecydowanie polecam cashbill

Hmm dlaczego unikać ? Jesteś ich klientem ? (homepay)

Ja tak, mimo że ostatnio znaleźli się na głównej niebezpiecznika to i tak polecam ich, robią dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homepay ukradł 6000zł platnosci z norwegii (ponad pol roku), więc zdecydowanie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci działa Dotpay to czy warto zmieniać? Nie lepiej negocjować warunki?

Z doświadczenia wiem, że u każdego idze wynegocjować dobre warunki. Kwestia podejście i przekonania do otrzymania dobrej dla Ciebie oferty, nie pytaj co możesz dostać tylko zaproponuj ze względu na oferty innych firm swoje warunki a z pewnością dojdziesz do porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homepay ukradł 6000zł platnosci z norwegii (ponad pol roku), więc zdecydowanie odradzam

Co to znaczy "ukradł"? Cofnął fałszywe transakcje, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "ukradł"? Cofnął fałszywe transakcje, tak?

 

cofnął wszystko z pol roku, homepay to złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wiem jaki system ma intercity.pl, ale stanowczo go odradzam. Co chwila jakiś bank tam nie działa i nie można opłacić biletu.

 

Kiedyś było dostępnych 5 banków bo reszta była "wyłączona z powodów technicznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecicie pod względem stawek sms oprócz homepay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

cofnął wszystko z pol roku, homepay to złodzieje

 

Jeśli operator wycofał pieniądze od nich, i musieli je zwrócić to dlaczego mają dokładać ze swojej kieszeni.

Przecież to dotyczy każdego operatora, cashbill miał taką samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki system ma intercity.pl, ale stanowczo go odradzam. Co chwila jakiś bank tam nie działa i nie można opłacić biletu.

 

Kiedyś było dostępnych 5 banków bo reszta była "wyłączona z powodów technicznych".

 

W przypadku zakupów biletów na pociąg, koncert, do kina, itp. musisz być pewny, że bank księguje płatność on-line np. taki BPH działa on-line Pn - Pt 07:00-21:00 więc jak byś przypadkiem wpadł na to żeby kupić bilet do kina w sobotę o 19 na 21 i zapłacił poprzez BPH to byś się wkurzał bo zrobiłeś szybki transfer poprzez swój bank a biletów do kina nie dostałeś a kasa z konta zdjęta i musisz wtedy o zwrot występować lub transakcje zostanie anulowana po jakiś czasie.

 

Dlatego po prostu jeżeli są jakieś problemy z komunikacją z bankiem lub bank nie rozlicza transakcji on-line w określone dni/godziny to dany bank jest wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

W przypadku zakupów biletów na pociąg, koncert, do kina, itp. musisz być pewny, że bank księguje płatność on-line np. taki BPH działa on-line Pn - Pt 07:00-21:00 więc jak byś przypadkiem wpadł na to żeby kupić bilet do kina w sobotę o 19 na 21 i zapłacił poprzez BPH to byś się wkurzał bo zrobiłeś szybki transfer poprzez swój bank a biletów do kina nie dostałeś a kasa z konta zdjęta i musisz wtedy o zwrot występować lub transakcje zostanie anulowana po jakiś czasie.

 

Dlatego po prostu jeżeli są jakieś problemy z komunikacją z bankiem lub bank nie rozlicza transakcji on-line w określone dni/godziny to dany bank jest wyłączony.

 

To nawet nie wiedziałem :)

Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli operator wycofał pieniądze od nich, i musieli je zwrócić to dlaczego mają dokładać ze swojej kieszeni.

Przecież to dotyczy każdego operatora, cashbill miał taką samą sytuację.

 

kiedy i który operator wycofał im wszystko z 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że ich partner zagraniczny oszukał
z mojej strony patrząc podpisałem umowę z homepay i to homepay mnie oszukał

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regulamin że operator sms może wysyłać pół roku potwierdzenia płatności a potem powiedzieć wy***ane, homepay sucks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×