Skocz do zawartości
Viva

GALAXY GRAND PRIME | Oryginał czy podróba?

Polecane posty

Witam! Szukam nowego telefonu, trafiłem na allegro na taką ofertę:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5566589643

 

Autor twierdzi że telefony są nowe i oryginalne, ale... zastanawia mnie fakt tak niskiej ceny ponieważ wszędzie kosztuje on około 550zł a tutaj tylko 440zł.

 

Zadałem pytanie sprzedającemu, oto odpowiedź:

DŁUGĄ DOSTAWA DLA TEGO TAKA CENA I TYM ŻE PŁACISZ TERAZ A MUSISZ TYLE CZEKAĆ PRODUCENT SIE NIE WYRABIA I DLA TEGO OBNIZA CENY DLA TEGO MUSZE JEMU SZYBKO WPŁACIC ŻE BY JAK ODCZEKAM TO WYSYŁKAM KLIENTOM

 

Jak poprosiłem podać więcej info typu kraj pochodzenia, numer IMEI to pani zaczęła mnie obrażać :(

 

Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak :) Wszystko dodane dzisiaj po moich dokuczliwych mailach :)

 

Dodano 2015-07-26 13:16
TELEFONY NIE SĄ Z CHIN!!!! WIEC PROSZE UWAZNIE CZYTAĆ AUKCJE

Dodano 2015-07-26 15:05
PRAGNE POINFORMOWAĆ PAŃSTWA ŻE DOSTAWA BEDZIE KTÓTSZA CZYLI DO 30DNI OD WPŁATY ROZMAWIAŁEM W TEJ SPRAWIE Z PRODUCENTEM WIEC UDANYCH ZAKUPÓW

Dodano 2015-07-26 16:39
odpowiadając na pytania :telefony są prosto od producenta z legalnego zrodła dzieki dobremu wejsciu producenta telefony sa polskie i pewne dla tego przyjmuje tylko wpłaty payu dla waszego bezpieczenstwa a zgodnie z aukcją macie do 14 dni na zwrot gdy by nie było cos tak jak w opisie opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Widać że ta aukcja to jakaś ściema. Nie ryzykowałbym zakupu ale może warto przestrzec innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani dodała kolejną informację

 

Dodano 2015-07-26 17:28
odpowiadam na najczestsze pytania;;;Telefony nie sa chińska podróbka,telefony posiadaja gwarancje producenta która mozna realizować w każdym serwisie mającym umowe z SAMSUNG POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się kiedyś tym zajmowałem , i jeśli chcesz otrzymać pewny towar zalecam kupno przez http://www.aliexpress.com a nie przez allegro. Oni zarabiają tylko i wyłącznie na przesyłkach lub marży z kosmosu a większość chińskich telefonów dostaniesz do 200-300zł. Przesyłka jest darmowa :)

Edytowano przez Łukasz Bodziony (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiałem wszelkie wątpliwości, Pani w końcu podała numer IMEI jednego z "telefonów" po szybkim sprawdzeniu okazało się oczywiście że on nie istnieje czyli telefon to podróba :)

 

A więc...

 

Może ktoś coś polecić do 500-600zł z androidem i dobry aparatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby budżet nieco wyższy mógłbym polecić LG G3 S. Mam go ~miesiąc czasu, po aktualizacji do 5.0.2 jestem z niego zadowolony. Upadł już parę razy na panele, na bruk - póki co nic się z nim nie stało. Nie łapie zadyszek, zdjęcia też wychodzą w miarę przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×