Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Paweł Storoż

[wordpress] Konfiguracja strony wg moich potrzeb

Polecane posty

Witam serdecznie,

poszukuję osoby, która jest w stanie skonfigurować stronę wg. moich potrzeb.

Jest to konfiguracja z Panelu administratora, więc nie wchodzą tu żadne edycje plików czy np. grafiki.

Do zadań będą należeć:

- Stworzenie działów strony wraz z opisami (przy okazji dodanie menu z tymi działami do strony głównej)

- Odpowiednia konfiguracja skryptu.

- Dodanie kategorii ogłoszeń.

- Ustawienie slidera na stronie głównej.

- Ustawienie 3 pakietów, które można wykupić + 1 darmowy.

- dodatkowo, jeżeli ktoś się podejmie to zależałoby mi na spolszczeniu strony (nie jest to wymagane) - więc proszę również dodać to do swojej wyceny.

Póki co nic więcej do głowy mi nie przychodzi, więc przyjmijmy, ze to wszystko - jeżeli coś sobie przypomnę to na pewno ustalimy to już prywatnie. Wszystko jest konfigurowane poprzez panel administratora, nic nie trzeba instalować.

 

Szukam osoby, która jest w stanie wykonać swoje zlecenie w stu procentach. Jeżeli wiesz, że masz dużo zleceń, nie lubisz robić swojej pracy perfekcyjnie i olewasz swoich klientów - po prostu nie zgłaszaj się w tym temacie.

Budżet jest bo musi być. To wy wyceniacie swój czas, więc czekam na propozycję.

Można powiedzieć, że budżet jest nieograniczony :-)

Wielkim atutem będzie przedstawienie swojego portfolio/referencji.

Proszę o propozycje w tym temacie, na prywatne wiadomości nie odpowiadam.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Gdyby to było na Joomli może bym się podjął, ale budżet no troszkę trzeba by nagiąć ten założony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było na Joomli może bym się podjął, ale budżet no troszkę trzeba by nagiąć ten założony ;)

Chodzi Ci o ustawiony, mój budżet? ;)

Dawno mnie tu nie było i staram się ogarnąć tak, aby nie dostać ostrzeżenia od moderatora z powodu złamania regulaminu czy innych rzeczy. Jako, że budżet jest wymagany to musiałem coś podać.

Mój budżet jest jak z gumy, a zlecenie jest takie, że to zainteresowany powinien wycenić swój czas - ja kompletnie nie wiem ile czasu zajęłoby mi konfigurowanie strony, więc nie mogę komuś narzucić, że ma pracować np. za 5 zł/h.

 

Pozdro @kamikadze, jak przejdę na joomle to się będę odzywał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy plugin do ogłoszeń i kupowania pakietów jest już na stronie? Napisz co to za plugin tutaj lub na PW. Podejmę się raczej tego na dniach, bo mam ostatnio czas (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×