Skocz do zawartości
Doctor

Antyhaczyk - Blogger

Polecane posty

Jest to blog o tematyce finansowej, głównie zawiera analizy i opinie o produktach bankowych - lokaty konta i te sprawy... oraz pozabankowych, a także porady finansowe, czasem też coś z nieco pokrewnej tematyki się pojawi.

Blog jest na Blogspocie / Bloggerze i korzysta z szaty graficznej z Bloggera, także tutaj możliwości są nieco bardziej ograniczone niż przy blogach na Wordpresie. Dość ciężko się ten kod modyfikuje. Przy czym może jesteście w stanie poradzić coś a propos nawigacji i przejrzystości, co warto poprawić?

 

adres: http://antyhaczyk.blogspot.com/

Zdecydowanie też za długo się ładuje i jest za ciężki, ale tam cały css jest chyba wewnątrz plików, a nie w zewnętrznym arkuszu styli. Nie wiem też, czy przez to tło mocno się spowalnia ładowanie no i pluginy. Graficzne można by go podciągnąć, ale też już nie chcę go robić jeszcze "cięższym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale celowo powstał na blogspot. Chociaż jak na platformę Google, to powinien być ten system na poziomie podobny do Wordpress'a. No a na blogspot np. nie da się edytować komentarzy, żeby poprawić błędy w pisowni, a ludzie strasznie dużo ich robią. Trzeba skopiować komentarz, poprawić i dodać na nowo. To wg. mnie jedne z największych wad tej platformy.

 

Ten Ghost to cms tak?

Edytowano przez Doctor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie chcę być nie miły, ale to jest zachowanie ściśle cenzorskie, poprawianie komentarzy etc.

 

Tak, ghost to platforma blogerska. Na VPS musiałbyś także użyć jakikolwiek skrypt do cache obrazków / strony aby chodziła ona płynnie.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to chodzi o poprawianie błędów i literówek, a nie zmienianie treści wypowiedzi. Ludzie piszą czasem tak, że się nie da tego przeczytać ze zrozumieniem, więc to chyba nie aż tak cenzorskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×