Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Desavil

HLS - Brak wsparcia dla Android 5.x?

Polecane posty

Witam,


Spotkał się ktoś również z tym, że transmisje live za pomocą HLS (m3u8) nie działają, nie można ich odtworzyć na urządzeniach z androidem 5.x (Lolipop)? Na starszych wersjach bez problemu są odtwarzane. Transmisję realizuję za pomocą nginx'a. Może jest na to jakiś sposób/fix, aby dało się odtworzyć?


Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiertelne - U mnie działa.

Samsung A5 w piątek pojawiła się aktualizacja do 5.0.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że podany przez ciebie link nie działa w ogóle (zajrzyj do źródła to się dowiesz czemu).

Podaj jakiś inny przykład, lub zajrzyj na moją stronę tam znajdziesz np. retransmisję z weekendowego King Of Europe.

W czasach 4.x miałem problem z przeglądarką Chrome, nie pozwalała na odtwarzanie materiału, wtedy używałem UC Browser, ta przeglądarka nie robiła problemów, ale od pewnego czasu i Chrome współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój stream mi działa, ale widzę, że Ty nie używasz HLS (plików m3u8), tylko masz tam bezpośrednio plik mp4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam, przy transmisji live, a ta się zakończyła wtedy umieszczam mp4. Zajrzyj w weekend po południem znów będzie KOE tym razem z Austrii, wtedy też m3u8 plik będzie generowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z HLS były problemy, cofali wsparcie, dodawali betę. Teraz nadal są gwiazdki, które mówią o "supported devices", więc nadal są kłopoty. W teorii natywna przeglądarka powinna odtwarzac HLS, Chrome zależnie od humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×