Skocz do zawartości
kyniu

Hosting z własnym autorski programem do poczty online

Polecane posty

Witam

 

czy kojarzycie może (prócz home i kei) hostingi z własnym panelem online do obsługi poczty email ? (nie chodzi mi oczywiście o programy Squirrelmail czy Roundcube które są dostępne na większości hostingów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

nazwa ma "autorski" ale ja już wolę Roundcube x100 razy od ich tworu

 

To fakt ;) najlepszy to on nie jest.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę takiego szukasz? Dlaczego? :P

 

Wydaje mi się że na wielu hostingach Roundcube nie ma na przykład skonfigurowanego spam filtru. Jeśli chodzi o Squirrelmail to nie odpowiada mi ten program.

 

Na home jest tragedia (nie tylko z programem pocztowym), na kei daje radę ale sam serwer jest dla mnie za drogi (trzymam tam w zasadzie kilka statycznych stron i jednego bloga które nie generują dużego ruchu) - więc nie są mi potrzebne zasoby które oferują a szkoda mi płacić prawie 400 pln rocznie (chociaż firma świetna i hosting wart tej ceny wg mnie) i na razie mam tam strony tylko ze względu na pocztę.

 

A potrzeby jest mi skrypt online żeby móc się logować z kilku miejsc i przez kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

home [...] (chociaż firma świetna i hosting wart tej ceny wg mnie)

O.O pewnie dlatego że nie korzystałeś z żadnego innego ;)

 

Przecież przykładowo w DA masz do dyspozycji Spamassassina i na nim ustawiasz filtry, a nie w Roundcube.

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roundcube to skrypt, mozna go przecież zainstalować na kazdym serwerze w każdej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyniu, filtry antyspamowe są niezależne od klienta poczty, więc to nie RoundCube jest problemem.

Marek dobrze wspomniał - RoundCube to zwykły skrypt PHP i możesz zainstalować go na dowolnym hostingu.

 

Jeśli potrzebujesz zawodowej usługi pocztowej, to zainteresuj się Zoho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy kojarzycie może (prócz home i kei) hostingi z własnym panelem online do obsługi poczty email ? (nie chodzi mi oczywiście o programy Squirrelmail czy Roundcube które są dostępne na większości hostingów)

 

Jeżeli chcesz mieć bardzo dobry system webmail + kalendarz z synchronizacją i webdysk to zapraszam. Adres email w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

roundcube squirellmail i horde w cenie hostingu i rzeczywiście - filtry spamowe możesz ustalić w SpamAssasinie.

Polecamy sie w razie dalszych pytań pod sprzedaz@webd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×