Skocz do zawartości
Gość norsob

Mały hosting

Polecane posty

Gość norsob

Witam, od wczorajszego postu (dotyczącego podpinania domeny pod gmail) uznałem, że lepszym rozwiązaniem będzie zakup dodatkowego serwera (w moim przypadku współdzielony) używanego głównie do poczty oraz 2-3 malutkich stron.

Moje potrzeby względem oferty:

- ze względu na potrzebę - niski koszt chciałbym przeznaczyć max 15zł miesięcznie

- dostęp do ssh(!)

- dysk minimum 20Gb

- fajnie by było gdyby był idywidualny IP, ale w cenie, której szukam nie wymagam cudów

Przejrzałem kilka ofert firm i wybrałem te: MyDevil.net NetDC.pl ZenBox.pl

Wszystkie mają bardzo dobre opinie, więc chciałbym byście pomogli mi w owym wyborze. Co sądzicie o wyborze tych 3 firm? A może jakaś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być z SSH to z tych firm bierz MyDevil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norsob

Mogę prosić o uzasadnienie?

Np. ZenBox też posiada dostęp do ssh i jest w tej samej cenie (nw jak z netdc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bierz linuxpl.com dobry suport no i panel directadmin
te co podales mają jakieś niestandardowe panele = kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norsob

linuxpl odpada dla mnie pod każdym względem ;)

Jeśli chodzi o nietypowe panele to tylko plus dla owej firmy. Niestety netdc nie daje dostępu do powłoki ssh, więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie(dodatkowo kanał IRC), kolokacja w ATMAN'ie, szybki nginx, limit pamięci w najtańszym koncie 1 GB, trzymają SLA, a co do panelu - bardzo przyjazny! Kolega kori przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dostęp do SSH to cos ciekawego bym znalazł i to w bardzo niskiej cenie + świetny system webmail. Jak odpuścisz sobie SSH to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norsob

Dzieki za propozycje, ale ssh jest mi potrzebne.

@XYS jeśli chodzi o kontakt z firmą to zenbox również świetnie wypada - pisałem już z nimi i wiadomości z fachową odpowiedzią przychodziły bardzo szybko.

Proszę jeszcze kogoś o wypowiedz.

ZenBox czy MyDevil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jest jeszcze atthost w bardzo przystępnej cenie i sam póki co nie narzekam. A jeżeli chodzi o wybór zenbox vs mydevil to wygląda to podobnie, ale brałbym mydevil, bo zenbox w niektórych przypadkach ma dziwne ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo jest jeszcze atthost w bardzo przystępnej cenie i sam póki co nie narzekam. A jeżeli chodzi o wybór zenbox vs mydevil to wygląda to podobnie, ale brałbym mydevil, bo zenbox w niektórych przypadkach ma dziwne ograniczenia.

Jedyne co jest u nas dziwne, to to, jak tak dobry support oferujemy tak tanio. ;) A poważniej, limity masz jak w każdym hostingu shared, niemniej ani dziwne ani niskie. :)

 

Witam, od wczorajszego postu (dotyczącego podpinania domeny pod gmail) uznałem, że lepszym rozwiązaniem będzie zakup dodatkowego serwera (w moim przypadku współdzielony) używanego głównie do poczty oraz 2-3 malutkich stron.

Moje potrzeby względem oferty:

- ze względu na potrzebę - niski koszt chciałbym przeznaczyć max 15zł miesięcznie

- dostęp do ssh(!)

- dysk minimum 20Gb

- fajnie by było gdyby był idywidualny IP, ale w cenie, której szukam nie wymagam cudów

Przejrzałem kilka ofert firm i wybrałem te: MyDevil.net NetDC.pl ZenBox.pl

Wszystkie mają bardzo dobre opinie, więc chciałbym byście pomogli mi w owym wyborze. Co sądzicie o wyborze tych 3 firm? A może jakaś inna?

Zapraszam do nas, na pewno się nie zawiedziesz. :) Przetestuj swobodnie przez 14 dni i podejmij decyzję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje, ale ssh jest mi potrzebne.

@XYS jeśli chodzi o kontakt z firmą to zenbox również świetnie wypada - pisałem już z nimi i wiadomości z fachową odpowiedzią przychodziły bardzo szybko.

Proszę jeszcze kogoś o wypowiedz.

ZenBox czy MyDevil?

 

co prawda odkopuje, ale jeżeli dalej sie zastanawiasz to ze swojej strony polecam myDevil.net

 

Mam u nich konto ponad 3 lata (swoją drogą też ich znalazłem przez wht :P) i póki co mnie nie zawiedli,

możesz odpalać swoje binarki z poziomu ssh, ostatnie problemy techniczne były ponad rok temu jak serwery stały jeszcze w ovh (teraz w warszawie), cena do oferowanej jakości jest w mojej ocenie bardzo dobra, autorski panel webowy ze wszystkim pod ręką i co mi się szczególnie podoba - możliwość luźnego kontaktu przez IRCa (jako dodatek do oficjalnego mailowo), gdzie odpowiedzi na pytania dostawałem od ręki a i pogadać o pierdołach można ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko. W sumie konta za grosze, support odpowiada w ciągu nawet mniej niż minuty. Konto mam u nich a jakieś z 7 lat, tzn. teraz kilka kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×