Skocz do zawartości
algatox

[Sprzedam] Rozwijające, zarbokowe forum dyskusyjne [CS:GO]

Polecane posty

[sprzedam] Rozwijające, zarbokowe forum dyskusyjne [CS:GO]. Sprzedaję z powodu braku czasu na prowadzenie go. Podjąłem się własnego, większego biznesu, który wchłania mnóstwo czasu, oraz pracy.

 

Niektórzy znają już historię forum. Wyprostowałem forum na prostą drogę przed poprzednim właścicielem, który z forum zrobił bagno reklam. Chcę oddać komuś, który będzie wstanie dalej kontynuować działanie forum na najwyższym poziomie.

 

 

Domena MYGO.pl jest bardzo dobrze wypozycjonowana. Posiada dużo linków wychodzących, a po drugie jes tylko 4 LITEROWA!

 

Forum zarabia poprzez system adsense oko. 200zł miesięcznie z jednej kampanii. Jest bardzo duże zainteresowanie forum, co nakłada się na dużą liczbę odwiedzin - dziennie odwiedza nas średnio 20,000 tys. unikalnych użytkowników - google analtyics.

 

Forum również posiada swoją załogę, która przy zmianie właściciela zostaje!

 

 

Więcej informacji na aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5519809932

Edytowano przez algatox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale już po tej "wielkiej" reaktywacji? Po raz kolejny na sprzedaż? 31 maja nastąpiła ta mega reaktywacja - wiadomo było z góry po co (aby to sprzedać). Cena nieadekwatna do jakości i wielkości forum. Zyski też można sobie rozbić o kant bo forum po reaktywacji istnieje leciutko ponad miesiąc (obstawiam, że 1 miesiąc taki był bo było trochę ogłoszeń na forach o reaktywacji, czy z tego co czytałem mały dym z tworzeniem niechcianych kont ze starej bazy - stąd było tyle odwiedzin).

 

To jedynie moja opinia, którą pozwoliłem sobie wyrazić na forum dyskusyjnym - opinia, która być może potencjalnemu nabywcy pomoże w podjęciu decyzji czy na pewno warto się w to pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Twoją opinię, aczkolwiek nie do końca. Odwiedziny w żaden sposób nie są sztucznie nabijane, ani nie "z konto", które były założone przed utraceniem bazy danych. Starą bazę z postami, tematami również mogę dorzucić, jeśli ma ktoś pojęcie, żeby dograć wszystko na ostatni guzik.

 

Uważasz, że napisaliśmy:

 

450 tematów

1820 postów

oraz 539 zarejestrowanych osób

 

W ciągu nie całego miesiąca, to jest mało? :)Masz dowód na to, ż na forum jest ruch. Za kilka miesięcy takim tokiem, forum będzie jeszcze większe oraz bardziej rozpoznawalne.

 

Same pozycjonowanie domeny, zabezpieczenia, oraz optymalizacja mnie wynosiła oko. 1000zł przez 4 miesiące. Widać efekty. 89% jest wejść z Polski, reszta z zza granicy - według mnie, świetny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Posty, tematy jak i sami użytkownicy to bardzo mała liczba. Chodziło mi o odwiedziny, które zostały nabite przez osoby, które dostały maila o utworzeniu konta na forum (mimo tego, że same go nie tworzyły tylko administracja) więc odwiedzały forum zobaczyć co jest grane - trochę przez dramę z tymi kontami itd. weszło sporo przypadkowych osób zobaczyć o co chodzi i co to za forum.

 

To, że włożyłeś tyle pieniędzy to nie znaczy, że je nawet w połowie odzyskasz w zamian za to. Forum jest bardzo małe i cena według mnie jest mega przesadzona.

 

Nie chcę spamować w temacie więc już więcej nie odpiszę tak aby nie otrzymać ostrzeżenia czy czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprzedaliście GHT to sprzedajecie mygo? Myślałem, że snakey jest bardziej ogarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaliście GHT to sprzedajecie mygo? Myślałem, że snakey jest bardziej ogarnięty.

 

Też tak myślałem o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zamknijcie to bo nikt tego nie kupi nawet za cenę przedłużenia domeny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×