Skocz do zawartości
Emil.

Wycena Domeny. [HolyShit.pl]

Polecane posty

Witajcie,

 

Chciałbym się Was poradzić wyceny domeny która istnieje od 2008r i jest pod tematyką gier multiplayer ( CS 1.6 / CS:GO / MC itp.) tzn. sieć serwerów.

Dotychczas na forum zarejestrowało się 57 tysięcy 981 użytkowników z czego napisali 288 tysięcy 372 posty.

Domena jest zarejestrowana w Home.pl

Nazwa domeny: HolyShit.pl

 

Dziękuję z góry.

 

Kłaniam się.

Edytowano przez Emil. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem czy chcesz wycenę samej domeny czy całego serwisu. Domena ma już kilka lat i trochę linków, więc jest całkiem ładnie. Jednak aktualnie nie ma tam żadnego ruchu od dłuższego czasu co znacznie obniża cenę.

Myślę że byłoby to około 2000-3000zł, ale nie licz że ktoś ci tyle da. Realna cena pewnie wyniosła by z 1000zł chociaż i w to też nieco wątpię, jednak nazwa jest dość ciekawa więc może i by ktoś się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyceniasz na 2-3k, ale spodziewasz się, że nikt nie wyłoży więcej niż kilkaset złotych? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum było wyłączone przez 3 tygodnie. Aczkolwiek wprowadzić ruch na nim to nie problem.

Również warto dodać, że domena ma wielki potencjał. Można ją wykorzystać jako ala demotywatory.

 

Edytowano przez Emil. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyceniasz na 2-3k, ale spodziewasz się, że nikt nie wyłoży więcej niż kilkaset złotych? :huh:

Przecież zazwyczaj to tak wygląda że ludzie oczekują kokosów, więc podałem realną cenę za która może ktoś się skusi kupić. Może i próbować sprzedawać za 2-3k ale scenariusz będzie wyglądać tak jak podałem.

 

Forum może i jest wyłączone 3 tygodnie ale ruch wcześniej też jakiś super nie był, a teraz drastycznie spadł i w tej chwili nie wygląda to kolorowo.

Tak jak już pisałem, możesz zaczynać od 2-3k jeżeli trafi się ktoś komu zależy to to kupi, ale realnie za więcej niż tysiaka to nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile mniej więcej mogę zażądać za całość projektu.

Tzn:

 

Baza danych

Licencja

Domena

VPS

Szablon

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że trafienie dobrego klienta to loteria, całości raczej nie sprzedasz ale możesz wszystko pojedynczo sprzedawać to nawet lepiej ci to wyjdzie.

Baza - sporo emaili postów etc może z 600zł nawet ale nie wiem czy w ogóle ktoś takie rzeczy skupuje

Licka IPB - nieaktywna 250zł (chociaż też chyba były problemy żeby po takiej cenie ktoś kupił, a jak nie pójdzie po tygodniu, dwóch to możesz obniżyć do 200 to na pewno zejdzie)

Domena - różnie to może być też zależy ale ze względu na to że jest trochę linków powinno pójść za około 500, chociaż mam mieszane uczucia.

VPS - zależy jaki i jak pisałeś kończy się niedługo więc najlepiej 30% ceny

Szablon - nie widziałem ale pewnie coś około 100zł, tylko IPB 3 odchodzi do lamusa więc też ciężko będzie że sprzedażą

Trochę mnie martwi że nikt inny swoich wycen nie ma, ale moim zdaniem za tyle poszczególne rzeczy pójdą. Wystaw to najlepiej w oddzielnych tematach na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos wystaw owe "fanty" do działu "Giełda", a nie wszędzie spam ile to ile tamto kosztuje. Chyba, że potrzebny Ci szybki odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum było wyłączone przez 3 tygodnie.

 

Wyłączanie forum i próbowanie sprzedania wyłączonego forum to skrajny (cenzura). Jak najszybciej włącz forum i przywróć działającą wersję!

Po 1 - nikt nie kupi kota w worku tj forum które jest wyłączone.

Po 2 - tracisz aktualnie pozycje w google i sporo czasu Ci zajmie ściągnięcie ponownie tego samego ruchu na forum z google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 - tracisz aktualnie pozycje w google i sporo czasu Ci zajmie ściągnięcie ponownie tego samego ruchu na forum z google.

Nie tylko z Google. Część użytkowników na pewno przeniosła się już na inne fora, a z tym dało sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne zgrania z wyłączeniem forum. Może od jakiegoś czasu jest martwe i nikt tam nie zagląda? Przez takie działanie możesz stracić aktywnych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×