Skocz do zawartości
Vertisan

Hosting na serwis WordPress, ok 200 000 UU/msc

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję jakiegoś hostingu, na serwis (coś ala PCLab.pl, tylko wielobranżowy), postawiony na WordPress gdzie miesięcznie jest ok 170 000 - 200 000 unikalnych odsłon - w godzinach nocnych aktywość w okoliach 300 online

 

System newsów, komentarze poprzez Diqus, brak jakiejś potężnej bazy użytkowników (tylko redaktorzy, ok 40 kont) ale dość dużo zdjęć (jedno zdjęcie w 7 rozmiarach, a jak to w recenzjach to trochę ich się zbiera)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam stronę, która stoi na zenboxie ma podobny ruch i płaci po 70, także trochę dziwne. Z takim ruchem to raczej nie shared a po prostu VPS z jakimś panelem, np w netdc. Od sprintdatacenter dostałem informacje że jako tako w swojej ofercie hostingowej nie mają ograniczeń zasobów, jednak cały czas je monitorują, więc jeżeli byś przesadził to możesz otrzymać od nich emaila, ale wydaje mi się że warto przetestować. Ewentualnie cloud vps z ovh lub też dedyk za 15 euro (chyba coś około 18 z vatem) z online.net, ja mam podobny ruch i na nim na luzie wytrzymuje + dokupiłem sobie pleska, na polskie wychodzi około 16zł za najtańszy wariant. Czyli w okolicach 100 byś się zmieścił, a jak nie to vestacp i wyjdzie jeszcze taniej

Edytowano przez protoplasta (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję jakiegoś hostingu, na serwis (coś ala PCLab.pl, tylko wielobranżowy), postawiony na WordPress gdzie miesięcznie jest ok 170 000 - 200 000 unikalnych odsłon - w godzinach nocnych aktywość w okoliach 300 online

 

System newsów, komentarze poprzez Diqus, brak jakiejś potężnej bazy użytkowników (tylko redaktorzy, ok 40 kont) ale dość dużo zdjęć (jedno zdjęcie w 7 rozmiarach, a jak to w recenzjach to trochę ich się zbiera)

 

 

Pozdrawiam

Witam

 

Jaka powierzchnia ciebie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jaka powierzchnia ciebie interesuje?

Na serwerze jest bardzo duża ilość zdjęć więc 100 GB minimum

 

 

Znam stronę, która stoi na zenboxie ma podobny ruch i płaci po 70, także trochę dziwne. Z takim ruchem to raczej nie shared a po prostu VPS z jakimś panelem, np w netdc. Od sprintdatacenter dostałem informacje że jako tako w swojej ofercie hostingowej nie mają ograniczeń zasobów, jednak cały czas je monitorują, więc jeżeli byś przesadził to możesz otrzymać od nich emaila, ale wydaje mi się że warto przetestować. Ewentualnie cloud vps z ovh lub też dedyk za 15 euro (chyba coś około 18 z vatem) z online.net, ja mam podobny ruch i na nim na luzie wytrzymuje + dokupiłem sobie pleska, na polskie wychodzi około 16zł za najtańszy wariant. Czyli w okolicach 100 byś się zmieścił, a jak nie to vestacp i wyjdzie jeszcze taniej

 

Na chwilę obecną nie mam nikogo kto by się zajął konfiguracją serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale interesuje ciebie usługa w trybie miesięcznej płatności, jeżeli tak to oferta z naszej strony nie jest aktualna. Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie mam nikogo kto by się zajął konfiguracją serwera

W online.net nie musisz nic konfigurować, wystarczy że puścisz instalacje pleska i sam się zainstaluje skonfigurowany. Ewentualnie możesz zlecić komuś z forum z większym stażem i ci zrobi wszystko na tip top. Bo ciężko szukać shareda który by coś takiego udźwignął dość tanim kosztem, na sharedach zazwyczaj są jakieś limity. Nawet i większość VPSów się średnio nadaje bo w budżecie który posiadasz i wymaganiach ciężko znaleźć 100gb z panelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z oferty BlazingFast.io, która posiada ochronę anty-ddos 700Gbps na wszystkie warstwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nadal szukasz hostingu? Obecnie mamy duże nadwyżki mocy niewykorzystanej mocy obliczeniowej.

 

W cenie 120 zł / m-c możemy zaoferować VPS w chmurze ze macierzą z dyskami SSD o parametrach:

 

- 1 rdzeń CPU Intel XEON E5

- 2GB RAM

- 100GB SSD

- direct admin

 

Usługa jest nieporównywalna z jakimkolwiek shared hostingiem i większością serwerów dedykowanych/vps.

 

Hostujemy ponad 10 000 stron, np:

- www.gandalf.com.pl

- www.softwareone.com

- www.volkswagen-poznan.pl

- www.testujemy.biedronka.pl (uderzenia ruchu do 0.5 mln uzytkownikow po newsletterze)

- www.grantthornton.pl

- www.carry.pl

 

Gwarantujemy uptime ~100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony polecam nasz hosting dedykowany:

 

http://www.mzone.uk/pro-managed

 

Serwer ju od 109 złotych netto miesięcznie.

 

Co w pakiecie?:

  • Niezależny serwer VPS z panelem Directadmin PL (kolokacja w Polsce lub UK)
  • Monitoring systemu VPS-a z odpytywaniem co 30 sekund (dwa niezależne systemy monitorujące)
  • Pomoc administracji w systemie 24/7
  • Pakiet administracyjny Basic, Premium lub Pro (gratis)
  • Kopie zapasowe (dwa niezależne systemy backupujace)
  • Indywidualne środowisko serwera z możliwością przygotowania jego pod potrzeby klienta

System idealnie nadaje się pod średnie i duże serwisy internetowe.

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami poprzez czat lub formularz kontaktowy na stronie: www.mzone.uk

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×