Skocz do zawartości
RobRoy

Problem z CloudFlare

Polecane posty

Posiadam usługę w CloudFlare oraz swój własny serwer DNS. Nigdy wcześniej nie korzystałem z CloudFlare i po raz pierwszy dodałem jedną ze swoich domen do ich serwisu w darmowym planie. Podano mi, że należy przekierować dnsy na karl.ns.cloudflare.com oraz nadia.ns.cloudflare.com. co też uczyniłem. Strona działała bez problemu. Po pewnym czasie dostałem maila od nich z tekstem sorry, that you moved away. Zalogowałem się do nich i kliknąłem recheck nameservers, wszystko było znowu OK. Dzisiaj znowu taki sam mail. postanowiłem zobaczyć logi na serwerze DNS. Jedyne co znalazłem to coś takiego

Jun 26 12:00:44 ns1 named[14393]: success resolving 'adverts.ie/DS' (in 'ie'?) after reducing the advertised EDNS UDP packet size to 512 octetsJun 26 12:00:45 ns1 named[14393]: success resolving 'kim.ns.cloudflare.com/A' (in 'cloudflare.com'?) after reducing the advertised EDNS UDP packet size to 512 octets
Jun 26 12:00:45 ns1 named[14393]: success resolving 'art.ns.cloudflare.com/A' (in 'cloudflare.com'?) after reducing the advertised EDNS UDP packet size to 512 octets
O 12.02 dostaję maila sorry, that moved away. Nie wiem czy strona adverts.ie ma jakikolwiek związek i nie wiem dlaczego w logach są inne serwery cloudflare. Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
PS. Wszystkim cwaniakom, którzy napiszą, że szukaj w Google albo będą nabijać się z mojej niewiedzy z góry serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniłeś u swojego registrara serwery NS na CloudFlare, to konfiguracja Twojego serwera DNS przestała mieć znaczenie dla domeny (chociaż nadal może być istotna, jeśli jest lokalnym resolverem). Wygląda na to, że z jakiegoś powodu ta zmiana została cofnięta, albo wykonana została kolejna zmiana DNS-ów. Ustal dlaczego.

 

I podaj nazwę domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×