Skocz do zawartości
jensej

Konto bankowe dla studenta

Polecane posty

Witam.

Może ktoś polecić jakieś dobre konto bankowe dla studenta?

Ogólnie zależy mi na tym aby wybieranie z bankomatów było darmowe (możliwość wybierania we wszystkich, większości).

Kiedyś było takie coś że za konto się nie płaciło, opłata była tylko za kartę jeśli się nie wykonało x transakcji.

Znajdę gdzieś taką ofertę?

 

Aktualnie mam konto w pekao24. Ale "spryciarze" wprowadzili opłatę za wybieranie nawet w bankomatach euronetu, także chcę się z nimi pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic się chyba za kartę nie płaci, jak się wykona transakcje bezgotówkowe kartami (debetową albo kredytową, jeśli masz) na 300zł. W każdym razie, ja nic nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Millenium ma też fajną ofertę dla osób do 26 roku życia, a także bank smart, jako jedyny jest darmowy bezwarunkowo także pod względem karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile bankomaty są darmowe to za karte trzeba płacić 4zł, ale mBank daje rade.

 

Od 1,5 miesiąca 6zł za visa elecetron lub 300zł za zakupy (podniesione ze 100zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mbank zszedł na psy, nowy system jest totalnie porażką
zdecydowanie lepiej inteligo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mbank nic specialnego na teraz najlepszy jest sync czyli tmobile

 

od niedawna mala niedogodnosci ale do obejscia

 

Opłata za kartę zostaje wprowadzona z dniem 1 czerwca 2015 roku. Na szczęście w wypadku T-Mobile Konta mamy możliwość uniknięcia opłaty. Wystarczy wykonać w każdym miesiącu transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 200 zł. Jeśli nie wykonamy transakcji na tą kwotę, od czerwca zapłaciły 6 zł za obsługę karty.
i bardzo duzy plus czyli
Przelew natychmiastowy

To najlepszy wybór, gdy zależy Ci na szybkim przekazaniu pieniędzy osobie, która posiada konto w innym banku. W przypadku takiego przelewu środki pojawiają się na rachunku odbiorcy nawet po kilku minutach! W T-Mobile Usługi Bankowe możesz wykonać co miesiąc aż 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych

 

 

do tego darmowe bankomaty przelewy itd itp i do tego "wypukla" karta mastercard dobra za granica i w necie

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w T-mobile konta walutowe. Ich interfejs webowy jest słaby, a aplikacja kompletnie śmieciowa. W tej chwili nikt nie ma pod względem wygody używania startu do mBanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapominasz o inteligo, które dość długo zostawia mbank w tyle, m.in.
- mając inteligo wpłacasz 1319 oddziałów pkobp, mbank 450 wpłatomatów
- wyplaty z internetowych kantorów bezpłatnie, mbank: 5zł https://www.walutomat.pl/help.php?help=69#10240

- prosty interfejs bez wodotrysków, mbank...

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w T-mobile konta walutowe. Ich interfejs webowy jest słaby, a aplikacja kompletnie śmieciowa. W tej chwili nikt nie ma pod względem wygody używania startu do mBanku.

 

Konto bankowe nie zaklada sie dla jakosci panelu www (ten nowy w mbank wcale nie jest lepszy od synca a do aliora sie nie umywa) ale dla oferty banku a ta mbank ma zadna

 

zdecydowanie lepiej wypada oferta aliora vs oferta bre przykladowo alior-kantor darmowe ! konta walutowe i karty walutowe o bardzo dobrych przelicznikach i przelewy alior-sync oczywiscie wewnetrzne natychmiastowe i darmowe do tego ikasa i CashBack, natychmiastowe powiadamianie emailem darmowe itp niestety to wszystko w mbanku kosztuje i to sporo albo nie ma wcale

Edytowano przez cdcd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Cinkciarza (chociaż kantorinternetowy.pl chyba ma nieco lepsze kursy, ale oba są zdecydowanie lepsze niż banki) i z konta złotówkowego w mBanku kupuję na konto walutowe w T-mobile. Za żadną operację nic nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Cinkciarza (chociaż kantorinternetowy.pl chyba ma nieco lepsze kursy, ale oba są zdecydowanie lepsze niż banki) i z konta złotówkowego w mBanku kupuję na konto walutowe w T-mobile. Za żadną operację nic nie płacę.

 

Kursy w kantorach internetowych wcale nie sa "zdecydowanie lepsze" od kantora aliorowego a tam przynajmniej dostajemy gratis karty wypukle mastercard w danej walucie , wiec po co w przykladzie ten mbank ? jak taniej i szybciej wychodzi konto w tmobile i przelewanie do tmobile

Podaj jakas usluge w tym BRE ktora jest warta utrzymywania tam konta

( mam konto w mbanku od kilkunastu lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mBank tylko z lepszą ofertą to proponuje Orange Finanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat potrzebuje konta o parametrach : 0zł na prowadzenie 0zł za kartę i darmowe wypłaty w bankomatach. Znajdzie się coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla studentów PKO ma ciekawą ofertę - konto dla młodych. Sam mam, i za prowadzenie jest 5 zł (1 zł mniej za każdą transakcję kartą, aż do 0 zł przy 5+ transakcjach miesięcznie), 0 zł za kartę i wszystkie bankomaty + więcej.

 

Dla wszystkich studentów, czyli osób w przedziale wiekowym 18-25 (pewnie od 15+), to jest jedna z lepszych ofert moim zdaniem, ale tylko jeśli spełniasz wymóg do założenia takiego konta.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Millenium ma też dobre warunki. Sam korzystam z mBanku, w kontach z segmentu premium wystarczy zrobić sztuczny obrót raz na miesiąc i mamy za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od siebi ING polece.

Duzo bankomatow, za darmo wyplata/wplata. Konto za darmo, jedynie oplata za karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

ING rozpieprzył swoją dobrą ofertę, chyba nawet jedną z najlepszych w kraju na rzecz krucjaty przeciwko obecnej władzy która wprowadzić chce/już wprowadziła groszowy podatek bankowy. Gros ludzi psioczy na rząd że przez nich ING musiało totalnie wypieprzyć ofertę. Jedno wielkie dno + p. Marek i w ten sposób ING jest da mnie spalone. Omijać ING szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę od siebie polecić Credit Agricole a mianowicie 1Konto dla osób w wieku 18-27 lat.
Wszystko za darmo oprócz karty (jeśli zrobisz transakcję kartą za 1zł albo więcej w ciągu miesiąca to karta jest za darmo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×