Skocz do zawartości
mizax

[Praca] Administrator systemów Linux

Poszukujemy administratora do pracy w firmie hostingowej na terenie Krakowa.

Widełki zarobkowe: 4000 - 6000 zł

Obowiązki:

  • administrowanie systemami i siecią
  • dbanie o bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury IT
  • zarządzanie sprzętem i konfiguracja oprogramowania
  • obsługa techniczna klientów
Wymagania:

  • dobra znajomość administracji Linux (Debian i Centos) poparta doświadczeniem
  • dobra znajomość protokołu komunikacyjnego TCP/IP
  • umiejętność pisania programów/skryptów w językach: BASH lub PYTHON
  • znajomość technik wirtualizacji (preferowane OpenVZ, KVM)
  • dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami IP, routingiem dynamicznym BGP oraz firewallami
  • znajomość oprogramowania DirectAdmin, Cpanel
  • znajomość CloudLinux
Oferujemy:

  • umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju swoich umiejętności, doskonałą atmosferę w miejscu pracy, kartę MultiSport.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

CV prosimy przesyłać na adres praca@ionic.pl z dopiskiem Praca - administrator 2015