Skocz do zawartości
MicroVPS.pl

MicroSMS.pl - Usługi SMS Premium

Polecane posty

logo.png



Nasz serwis powstał dla klientów, którzy nie chcą czekać tygodniami na rozliczenia z operatorem.


Nasza firma zapewnia partnerom realizację wypłaty w ciągu 24 godzin.


Nie ważne czy posiadasz duże, czy małe obroty, możesz zlecić wypłatę już od 10zł bez żadnych formalności!



Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.



http://microsms.pl/


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

API umożliwia stworzenie płatności w celu dostępu do danej części serwisu?

Można tworzyć płatność w celu pobrania pojedynczego pliku?

Będą moduły do różnych popularnych CMS typu presta, whmcs, joomla etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

API umożliwia stworzenie płatności w celu dostępu do danej części serwisu?

Można tworzyć płatność w celu pobrania pojedynczego pliku?

Będą moduły do różnych popularnych CMS typu presta, whmcs, joomla etc?

 

Czy chodzi Ci o przykładowo taki skrypt?

http://microsms.pl/files/examples/demo/1/

 

Bądź wydawanie produktu w zależności od ceny SMS-a?

http://microsms.pl/files/examples/demo/2/

Myślę, że implementacja w takie CMSy nie stanowi żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dajmy na to że mam serwis oparty na Joomla i chciałbym aby dostęp do artykułów z danej kategorii był tylko płatny. Da się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, dlaczego post kori został usunięty, ciekawe co w nim było nie tak.

Świetny macie panel, api i możliwość wypłat co 24h, jednak największym minusem są stawki. Szkoda też że nie macie gotowych modułów pod presta czy coś innego, większość osób nie wie jak nawet za to się zabrać, a nie widząc wsparcia dla popularnych skryptów, po prostu przechodzą na coś od konkurencji. Sami za realizacje takiego dodatku też musicie zapłacić, no ale na pewno się to wam zwróci. Nawet niekoniecznie takie moduły musicie udostępniać za darmo, chociaż polacy woleli by ten darmowy wariant, jeżeli cena nie będzie z kosmosu to na pewno wiele osób by się w coś takiego zaopatrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

Zastanawia mnie to, dlaczego post kori został usunięty, ciekawe co w nim było nie tak.

Bo pier..ił od rzeczy jak zwykle, narzekał i smęcił.

 

Szkoda też że nie macie gotowych modułów pod presta czy coś innego, większość osób nie wie jak nawet za to się zabrać, a nie widząc wsparcia dla popularnych skryptów, po prostu przechodzą na coś od konkurencji

Nie wiem czy to dobry przykład ale zaryzykuję - system płatności transferuj posiada dość sporo modułów i właśnie w tym upatrywałbym sporego (nie że zaraz znacznego) sukcesu jaki udało im się odnieść. Instalacja i konfiguracja względnie prosta, nawet osoba niespecjalnie obeznana powinna sobie z tym poradzić. Zamiast szukać programisty czy samemu kombinować z API wystarczy pobrać, wrzucić, zainstalować i skonfigurować. Klika kliknięć i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, dlaczego post kori został usunięty, ciekawe co w nim było nie tak.

[...]

 

wiesz jak to jest, cenzura, mała krytyka, pisanie o stawkach/cenach to usuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry przykład ale zaryzykuję - system płatności transferuj posiada dość sporo modułów i właśnie w tym upatrywałbym sporego (nie że zaraz znacznego) sukcesu jaki udało im się odnieść. Instalacja i konfiguracja względnie prosta, nawet osoba niespecjalnie obeznana powinna sobie z tym poradzić. Zamiast szukać programisty czy samemu kombinować z API wystarczy pobrać, wrzucić, zainstalować i skonfigurować. Klika kliknięć i gotowe.

Dokładnie o to mi chodzi. Jeżeli zakładałbym teraz sklep to pewnie skorzystałbym z transferuj bo mają wszystko gotowe i nie muszę się sam z tym bawić, inne firmy o to nie dbają i na tym tylko tracą (chociaż dotpay coś tam ma ale nie ma aż takiego wyboru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi. Jeżeli zakładałbym teraz sklep to pewnie skorzystałbym z transferuj bo mają wszystko gotowe i nie muszę się sam z tym bawić, inne firmy o to nie dbają i na tym tylko tracą (chociaż dotpay coś tam ma ale nie ma aż takiego wyboru).

 

dotpay w swoich poczynaniach często ludziom podpadał, można poczytać sporo na necie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajmy na to że mam serwis oparty na Joomla i chciałbym aby dostęp do artykułów z danej kategorii był tylko płatny. Da się? :)

 

Wszystko się da. Planujemy dodać za darmo takie moduły, jednak pierw wypuścimy kilka sklepów do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie w swojej głowie ogarnąć słowa "hajs" używanego w firmie i w bannerach reklamowych. To jak kierowanie się do ludzi tylko młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie w swojej głowie ogarnąć słowa "hajs" używanego w firmie i w bannerach reklamowych. To jak kierowanie się do ludzi tylko młodych

 

"Baluj za kapuste z microsms"

"Baluj za szmal z microsms"

"Baluj za mamone z microsms"

 

Przy tych powyższych słowo "hajs" bije wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"Baluj za kapuste z microsms"

"Baluj za szmal z microsms"

"Baluj za mamone z microsms"

 

Przy tych powyższych słowo "hajs" bije wszystko.

samo "baluj" już średnio pasuje do oferty firmy która obraca pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec dodam opinie jako klient microsms.

Panel Administracyjny - bardzo łatwy do opanowania.

Kontakt - tylko poprzez email [?] zero kontaktu telefonicznego! W swoim panelu jest możliwość kontaktu z Administracja - Tylko szkoda ze nigdy jej nie ma! No prawie nigdy , kilka razy miałem problem i po długich przesiadywaniach przed komputerem czekając na kogoś ...udało się. Zapytałem czemu nie odpowiadają na emaila. Usłyszałem że "nie otrzymali"

Moje własne zdanie - jeżeli jesteś pro to obsługujesz firmę w sposób pro - czyli kontakt przy telefonie (którego nie ma, a z klientem trzeba rozmawiać) oraz kontakt email którego także nie ma - bo ja mam w wysłanych a Wy nic nie otrzymujecie.

 

Dlaczego się chciałem skontaktować ?

Bo od pierwszego dnia i do teraz moi klienci piszą do mnie maila - "wysłałem sms , nie otrzymałem kodu zwrotnego- proszę go wysłać)

Tez tak macie ? Oczywiście tłumaczenie ze wina stoi po stronie operatora . Wiec sam sprawdziłem i wysłałem sms - tak , nie otrzymałem sms zwrotnego ;/ (Play)

Wcześniej byłem w dotpay i nigdy się nie zdarzyło ze ktoś mnie poinformował ze nie otrzymał sms zwrotnego.

Ehhh.

 

Spokojnie , jestem w microsms nowy - może brak mi cierpliwości ale jeżeli tak ma to wyglądać to miesiąc i się wyprowadzam do następnego operatora gdzie już mam założony profil a to kwestia godzinki.

Przejdźmy dalej..... Teraz będziemy wypłacali prowizje.

Zleciłem ja 10 dni temu. Dalej jest w realizacji! Ogłaszacie się ze wypłacacie w 24h ? Zlecenie poprzez paypal 72h robocze(pisze w umowie)

Jeżeli ja już 10 dni czekam to wasze godziny robocze są bardzo krótkie. Tak. Próbuje się skontaktować ale sami wiecie jak , a ze ja jestem dostępny wtedy kiedy microsms nie jest dostępny, wiec o czym tu rozmawiać ?

 

Przez ten krótki czas na razie tyle uwag!

No nie jeszcze jedna , mianowicie kubek " baluje za hajs microsms"

Czy to jest firma PROfesionalna ?

Serio ?

 

Moim skromnym zdaniem to Microsms baluje za NASZ hajs , a nie my za Jego.

Chyba ktoś tu zapomniał dzięki komu pobiera ponad 50 % prowizji.

Nie wiem już jak to opisać ;/

 

Dam znać po dłuższym okresie. Może znajdziemy w przewadze plusów niż minusów. Ja mam nadzieje ze ku lepszemu microsms będzie się rozwijal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×