Skocz do zawartości
CalusS

Potrzebny serwer VPS z siedzibą i serwerami w Polsce

Polecane posty

Witam serdecznie.

 

Potrzebny jest serwer VPS z siedzibą i serwerami w Polsce do ligi Speedwayhax, która bazuje na grze Haxball.

 

Minimalne wymagania:

1,5 GB RAM

2 GHz procesora

10 GB przestrzeni dyskowej

nie wiem jedynie jak z transferem, bo na Ubuntu nie mogę znaleźć jak to wyglądało na poprzednim serwerze (axfone.pl - czeskie hosty), gdzie niestety mieliśmy problemy.

 

Czy jest ktoś w stanie doradzić coś w okolicach 60 złotych na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście brał bym mintshost, maja czasami mega promo np. +100% doładowania (było ostatnio) jak i suport mega szybko odpisuje i są elastyczni da się z nimi w każdej dziedzinie dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Z swojej strony polecam niedocenione usługi ultimahost / webh.pl oraz serwery cloud - oktawave.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych to wolał bym tiktalik albo microvps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest jeszcze, żebym mógł ten serwer odpalać poprzez program Tight VNC, bo jego w miarę ogarniam, da się któryś z tych serwerów podpiąć pod ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Biznes-Host.pl - mam już drugi rok VPS i jestem bardziej niż zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest jeszcze, żebym mógł ten serwer odpalać poprzez program Tight VNC, bo jego w miarę ogarniam, da się któryś z tych serwerów podpiąć pod ten program?

Na wszystkich VPSach to zrobisz - musisz tylko Tight zainstalować, sam korzystam. Co do serwera dla Ciebie - przeskoczyłem z OVH, któe było tragiczne na MicroVPS i nie ma kompletnie co porównywać - wreszcie mam TSa, który śmiga bez jakichkolwiek problemów. Dodatkowo support na Micro odpisuje wręcz błyskawicznie, polecam z czystym sumieniem. Jak chcesz zobaczyć jako takie porównanie + opinie to przeczytaj mój temat jak szukałem sam serwera: http://www.webhostingtalk.pl/topic/51383-vps-pod-team-speaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci podłączyć w tiktaliku obraz Ubuntu + lxde + RDP - pulpit zdalny, protokół Windowsowy, standardowo zainstalowane w każdym Windowsie nowszym niż 2000 ;) Jeszcze nie wylądował na produkcji, ale błędów chyba nie miał ;)

Mogę Ci nawet dać okres testowy. Pisz PW albo na kontakt :)

Lokalizacja serwerów: Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam coś takiego (koszt to 83.50 zł za całość + instalowaniem ubuntu i innych różnych rzeczy, gdy były problemy), procesor chyba 3,6GHz:

 

3f0hy.jpg

 

Gdy wchodzimy na serwer gry w więcej niż 10 osób to nas po prostu desynchronizuje i bez odświeżenia nie da się nic zrobić, a po odświeżeniu prawdopodobne kolejne desynchronizowanie i brak możliwości ruchu. Jeśli taki serwer nie daje rady, to jaki serwer da? Czy jest ktokolwiek w stanie zagwarantować mi, że serwer utrzyma 16 osób bez wyrzucania i desynchronizacji?! Nikt nie potrafi odpowiedzieć ani zrobić czegokolwiek by to ulepszyć/naprawić. Jestem ciekaw czy jest na tym świecie ktokolwiek kompetentny, druga sprawa jest taka czy jest to w ogóle realne by w kwocie max 80 zł miesięcznie dostać taki serwer, który umożliwi nam granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do haxballa z tego co kojarzę nie ma żadnego dedykowanego serwera, tylko odpalacie przeglądarkę i odplacie stronę www? Temu może nigdy nie sprostać vps ponieważ musisz wtedy wygenerować grafikę procesorem zamiast kartą graficzną. mogę ci dać okres testowy u nas i może będzie lepiej... może będzie gorzej...

Ogólnie miałem kiedyś serwer w biznes host i śmigał bardzo dobrze - problem musi leżeć gdzie indziej... Z jakiej przeglądarki korzystasz? z tego co kojarzę chrome ma chyba najszybszego flasha więc może spróbuj na nim. zmień detale flasha na minimum, może też pomoże :) może odpalone vnc też robi swoje? sprawdź procka (w terminalu top)... nie wiem co jeszcze możesz spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą:

 

http://webh.pl/serwery-vps-ssd

 

Wszystkie serwery VPS zakładamy na dyskach SSD w Warszawie :).

 

Przy płatności rocznej 25% rabatu, a dodatkowo dla wszystkich naszych klientów mamy przygotowane atrakcyjne programy rabatowe:

http://webh.pl/programy-rabatowe

 

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, szukam VPS o niskich kosztach a podanych wyżej parametrach, tak naprawdę żeby zamknąć się w kosztach 20-25 zł na miesiąc i mieć z automatu wgrane ubuntu, żebym mógł korzystać przez program TightVNC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×