Skocz do zawartości
MicroVPS.pl

Google i płatności

Polecane posty

Posiadam konto w pekao sa i od kilku dni nie mogę w żaden sposób dokonać płatności w serwisie google apps...

 

Płatność automatyczna dokonana za pomocą MasterCard • • • **** została odrzucona przez Twój bank lub Twoją instytucję kredytową z następującego powodu: Twoja instytucja finansowa nie podała powodu. Aby to naprawić, skontaktuj się z bankiem lub wystawcą karty kredytowej, a na stronie ustawień płatności włącz ponownie lub popraw formę płatności.

Taką samą sytuację miałem z paypal, po kontakcie powiedzieli że nie akceptują tego banku...

 

Miał ktoś taki problem i ma pomysł, czy muszę iść założyć konto w kolejnym banku...?

Edytowano przez MicroVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zapytać w swoim banku?

 

Tak, konsultant próbuje wszystkiego (sprawdza limity, saldo na koncie, czy karta aktywna) i na tym się kończy...

 

Nie uśmiecha mi się zakładać konto w innym banku, aby opłacać jedną usługę, ale najwyraźniej nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GP nie może przechowywać kodu CVV i pyta o niego tylko przy rejestracji, a bank PKO SA I PKOBP pyta się GP o niego zawsze. Dlatego nie można sfinalizować płatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się boisz przyznać nam, co to za bank...? ;)

 

Napisałem w pierwszym poście.

 

GP nie może przechowywać kodu CVV i pyta o niego tylko przy rejestracji, a bank PKO SA I PKOBP pyta się GP o niego zawsze. Dlatego nie można sfinalizować płatności

Czyli jedynie nowe konto bankowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisałem w pierwszym poście.

 

Czyli jedynie nowe konto bankowe?

 

To się na infolini PKOBp dowiedziałem. Jeśli GP nie wyśle CVV przy zakupie to nie zatwierdzą transakcji. A GP przy zakupie się nie pyta tylko wysyła bez. U mnie w prasówkach są kupony GP na 20,50,100zł. Można jeszcze dopisać sobie do abonamentu, jeśli się takowy posiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie internetową kartę prepaid visa w BZ WBK, zrób na nią przelew i zapłać. Działa bo sam tak płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×